лічені дні залишилися до Нового 2014 г, і багато хто вже сьогодні готуються до цього чудового, сімейному, всіма улюбленого свята. Як його краще зустрічати, який наряд надіти, які кольори будуть переважати, які страви поставити на стіл, як прикрасити і сервірувати новорічний стіл? Всі ці питання вимагають відповіді. І на один з них ми постараємося відповісти.

Сервірування новорічного столу

Новий 2014 г пройде під заступництвом Синьої Коні, тому буде цілком доречним присутність серветок, скатертин та посуду зеленого, синього, фіолетового і блакитного кольорів. Пам'ятайте, що серветки і скатертини повинні бути виконані в одній колірній гамі, а весь посуд витримана в одному стилі.

Щоб ваша сервіровка виявилася вище всяких похвал, потрібно визначитися з основним кольором оформлення столу. Тобто повинен бути обраний один базовий колір, а інші в тон до нього. Не забувайте, що кольори сервірування новорічного столу повинні між собою перегукуватися. Якщо в прикрасі столу дотримуватися всього 3-х основних кольорів і декількох їх відтінків, то це говорить про прекрасний смак господині.

Скатертина

Сервірування кожного столу починається зі скатертини. Дуже нарядно і урочисто буде виглядати біла лляна скатертина. Але можна великий однотонної скатертиною покрити стіл, а зверху покласти іншого кольору меншого розміру. Також можна на столі викласти композицію з золотистих зірок, конфетті, яскравий шовкову хустку.

Серветки

На святковому столі з вигідної сторони будуть виділятися тканинні серветки.


Вони повинні бути в одному тоні з скатертиною. Бажано запастися серветкові кільцями, а якщо такі відсутні, то можна проявити фантазію і зробити їх самостійно. Наприклад, на дріт нанизати намистинки, прикрасити їх стрічками і квітами.

Продумайте те, як виглядатиме центральна частина стола. Найчастіше, центр прикрашає вінок з ялинових гілочок. Але цього року традицію можна порушити і фарбувати стіл тарілочкою зі свіжою зеленню або сіном, морквою або цукром, що біс сумніву задобрить господарку майбутнього року.

Готувати новорічний стіл потрібно з гарним настроєм і фантазією. Це чудовий спосіб всіх порадувати і продемонструвати гостям вишуканий смак і винахідливість в оформленні столу. Серпантин, зелені ялинові гілочки, намиста, кульки, красиві свічки - це все чудово підійде для створення композицій, який чудово прикрасять святковий стіл.

У всіх гостей повинна бути дрібна столова і закусочна тарілка. Відстань між тарілками має становити 60-80 см. Нож потрібно покласти праворуч від тарілки вістрям до неї, а вилку ліворуч - вгору ріжками. Якщо приладів кілька, то їх потрібно розташувати відповідно з подачею страв. Чим раніше подають страву, тим далі від тарілки повинен бути розташований прилад.

Перед закусочної тарілкою повинна стояти пиріжкова, а перед нею келихи, чарки, фужери.