Всупереч фразі з відомої пісні діаманти тільки відкривають значний список кращих друзів дівчат. На другому місці за ними затишно розташувалися розкішні шуби, стильні кожушки й елегантні манто з хутра на будь-який смак, колір і гаманець - від кролика до шиншили. На щастя для нас, пройшли ті часи, коли звичайна норкова шубка гарантувала будь-якій жінці статус королеви мікрорайону. Сьогодні хутро, так само як і будь-який інший матеріал, схильний всім самим неймовірним модним перевтілень. І якщо ви не розбираєтеся в останніх хутряних трендах, значить, до цієї зими ви абсолютно не готові.
На відміну від минулого сезону в палітрі цієї зими переважають природні кольори: білий, сірий, темно-коричневий, чорний, відтінки рудого. Яскраві кольори і легковажні аплікації доречні тільки в тому випадку, якщо йти проти течії - ваше кредо.
Безумовно, найбільш затребуваним у сезоні 2005-2006 є каракуль і його похідні. Однак, як би не був популярний цей хутро, він більше підходить для легких пальто початку зими, оскільки швидко віддає тепло. Для створення стильного образу вироби з каракулю прикрашають вставками з інших видів хутра і шкіри.
Знаєте ви, що ..
Залежно від походження і способу вичинки існують кілька назв каракуля - Астрахан, лямб, каракульча, свакара . В основному ж це шкурки ягнят каракульської породи. Вони відрізняються густим, пружним, шовковистим волосяним покривом, утворюючим різної форми і розмірів завитки. Колір переважно чорний, а також сірий або коричневий.
* Вибираючи шубу, зверніть увагу на її вагу. У гонитві за легкістю та з метою економії кушніри часто сильно розтягують хутро, що негативно позначається на його якості.
* Зберігати хутро найкраще в приміщенні з якомога більш низькою температурою. Там не повинно бути труб парового опалення.
* Вішайте шубу на дерев'яну вішалку з широкими заокругленими плічками і довгим гачком. Тонкі вішалки категорично не підходять.
Цієї зими залишається популярним хутро чорнобурки, лисиці-вогнівки і соболя. Однак сьогодні дизайнери пропонують їх не в якості основного матеріалу, а як ефектну обробку до виробів з хутра з більш коротким ворсом - стриженої норки або каракулю.Незважаючи на всі прогнози, норка не збирається йти з подіумів. Це хутро і раніше залишається самим доречним для світських вечірок. Так що, якщо ви володієте великою кількістю вечірніх нарядів, без легкої норковій шубки вам ніяк не обійтися. Не забудьте підв'язати її атласною стрічкою замість пояса.
Актуальні моделі манто в стилі 1920-х з коміром-шалькой і закругленими підлогами також традиційно шиють з шкурок норки. Між іншим, цей фасон дуже стрункою і подовжує фігуру.
Знаєте ви, що ..
Найдовше вам прослужить шуба з видри або котика - 20 сезонів, норка і каракуль порадують вас 10 зим, 7-8 носяться шуби з песця, овчини, лисиці і соболя. У білку, нутрії, каракульчі і ондатри ви будете красуватися 4 сезони, а ось шиншила і кролик є самими недовговічними - вони втрачають свій вигляд вже на третій сезон.
З кожним роком наші шуби все більше нагадують елегантні пальто в найкращих європейських традиціях. Сьогодні це полуприлегающий двубортная модель з широкими лацканами і обов'язковою наявністю кишень.
Прекрасний спосіб відобразити на шубі модний контрастний малюнок - зшити її зі шматочків різного за кольором хутра. Сьогодні цей прийом дуже популярний, а самий трендовий візерунок - звичайно ж, "ялинка".
Знаєте ви, що ..
Вага готового виробу залежить від довжини хутра, якості вироблення шкурок і присутності утеплювача. До речі, останнім часом він або взагалі не використовується, або застосовується тільки в області грудей і спини. Найтепліше шуби з шкурок самців, а от з шкурок самок більш холодні, легкі й дорогі.
* Не варто носити сумку на плечі, якщо ви в шубі - це сильно стирає хутро, і навіть після ремонту річ вже не виглядатиме так , як раніше.
* Уникайте прямого контакту хутра з якими б то не було аерозолями або спреями. Навіть звичайна туалетна вода, що містить спирт, може висушити мездру.
Якщо шуба трохи промокне, не панікуйте. Струсіть її, повісьте на вішалку і дайте висохнути природним шляхом. Ні в якому разі не намагайтеся прискорити процес за допомогою фена. Коли волога випарується, ще раз струсіть виріб і розгладьте хутро рукою.