Якщо вам потрібна красива і зручна спецодяг для персоналу, то має сенс шити таку формений одяг на замовлення, щоб вона повністю відповідала загальному корпоративному у стилем, а також підходила працівникам за розміром. Взагалі, робочий одяг повинні бути, перш за все, якісною, а це означає, що для її пошиття потрібно застосовувати спеціальні матеріали: тканину і фурнітуру. Залежно від того, чим займається компанія, до форменому одязі її персоналу можуть бути застосовані різні вимоги. Зокрема одяг медичного персоналу, а також спецодяг працівників закладів громадського харчування повинна відповідати певним стандартам і санітарним нормам, встановленим у законодавчому порядку. В даному випадку, на перше місце ставиться здоров'я клієнта.

Зате для тих, хто працює в громадському харчуванні, завжди доріжка широко відкрита для того, що прикрасити формений одяг, щоб привнести в неї якусь родзинку. Зауважимо, що не варто обмежуватися тільки уніформою персоналу. Скоріше, форма і, наприклад, інтер'єр закладу повинні якось гармоніювати. Саме широке поле для фантазії - в певних рамках, звичайно, у тих, хто вибрав народний стиль. Це може передбачати виконання різних елементів дизайну ресторану чи кафе в стилі, в якому використовуються народні мотиви.


Робочий одяг персоналу теж повинна відповідати цьому інтер'єру, а як інакше? Дуже важливо при цьому пам'ятати про міру, а також сумісності.

Прикраси з бісеру, до речі, кажучи чудово виглядають з одягом в народному стилі, крім того сучасні техніки бісероплетіння можна використовувати і з метою прикраси інтер'єру. Може вийти дуже оригінально. Крім цього спецодяг може бути "прикрашена" плямами - це, звичайно, абсолютно неприпустимо. Форма в обов'язковому порядку повинна бути чистою, відпрасованою і підібраною працівникові за розміром. Тут приказка "зустрічають по одягу ...", як ніколи актуальна. Саме таким чином, починає формуватися уявлення про вашу компанію. А імідж повинен бути незабутнім, але обов'язково позитивним. Крім того охайність і гігієна і раніше в ціні.

В залежності від того, для кого шиється (а іноді ще й вишивається) форма, можна підібрати фасон і крій спецодягу. При необхідності вона повинна бути пошита з високотехнологічних матеріалів, що дозволяє працівникам виконувати обов'язки, які відносяться безпосередньо до їх посади.