Вибір весільного плаття - один з найбільш трепетних і одночасно непростих моментів підготовки до майбутнього весілля. У такий найважливіший урочистий день свого життя будь-яка наречена мріє бути ефектною і оригінальною, вибравши чудове вінчальну сукню, яка підкреслить її гідності і красу.
Сучасна мода і весільні сукні дуже тісно пов'язані між собою. Сьогодні наречені вибирають весільні вбрання згідно всім останнім модним віянням і тенденціям - дорогі, екстравагантні, помітні, яскраві, ручної роботи, які відповідають темпу сьогоднішнього життя, або навпаки, ваблять в середньовічну казку.
Для наречених, які планують весілля в цьому році, модні дизайнери пропонують тему квіткової фантазії: від дрібних витончених деталей вишневих тонів до привабливих укрупнених розеток. Вантажні весільні сукні, представлені моделями з тюлевими спідницями і високою лінією декольте, в цьому сезоні також не здаватимуть своїх позицій.
Останнім часом все більше молодят вибирають весілля на пляжах тропічних країн, куди відправляються удвох або тільки з найближчими родичами. Тому все частіше великі кутюр'є створюють моделі весільних нарядів для екзотичної весілля на пляжі.


Найактуальнішими серед них є сукні насичених кольорів: синього, зеленого або персикового.
Не так давно у продажу з'явилися оригінальні весільні сукні з рваними і необробленими краями, що додають платтю унікальний вид - непоганий варіант для сміливих і креативних наречених. Для нареченої, яка віддає перевагу класиці, вдалим рішенням буде симпатична плісировка, знову увійшла в моду. Ця грайлива деталь додасть поряд цікаву кокетливу структуру.
Сьогодні кожен дизайнер має у своїй колекції і кілька коротких весільних суконь, які зазвичай представлені в білому варіанті. Щоб нареченій підкреслити свої чарівні стрункі ніжки, їй досить вибрати модель з піднесеним подолом, що відкриває тільки одну ногу вище коліна або віддати перевагу укорочений варіант. Важливо врахувати, що фата повинна обов'язково відповідати обраному варіанту сукні.
Отже: сучасність, класика, аристократичність, сміливість, чарівність, нестандартність, невинність - серед різноманіття стилів залишається лише вибрати весільну сукню своєї мрії ...