Всі дівчата хочуть завжди добре виглядати і модно одягатися. І всі модниці добре знають, що найважливіше в наряді - це взуття і головні убори. Тому вони повинні бути і дорожче, і краще виглядати. Це стосується в особливій мірі і весільного вбрання та взуття. По-перше, кожна наречена прагне зробити своє весілля оригінальною і яскравою, будь то весільні запрошення або проведення банкету. Важливим етапом у процесі підготовки є покупка весільного плаття, взуття та аксесуарів. І при тому, що вибір тут просто необмежений, весільна мода існує і поширюється також на взуття, хоча, звичайно, вона не настільки мінлива, як мода на звичайне взуття та одяг.

Звичайно, взуття повинна, в першу чергу, відповідати платтю і загальному стилю, кольору вбрання. Якщо це довге пишне плаття, то можна надягати туфлі на невисокому каблуці. Під модні зараз короткі весільні сукні підійдуть босоніжки або туфлі з відкритим носом і на високих підборах. Важливо, щоб взуття було зручна, так як ходити в ній належить цілий день. Тому краще всього її купувати заздалегідь, щоб встигнути походити в ній дому та звикнути.

Що стосується моди, то в цьому році, по-перше, модна весільна взуття на високих підборах і на платформі. Тут проявляються подіумні тенденції, проголошують височенні шпильки, відкриті носи і різні сміливі прикраси.


Якщо говорити про останніх, то це можуть бути і стрази, і стрічки, квіти, і т.д. Таке взуття відмінно поєднується і зі сміливими фасонами суконь, які можуть бути короткі зі шлейфом або довгі, але з вирізами попереду.

Звичайно, завжди популярна класика і останнім часом - ретро стиль. Класика - це туфельки із закритим носом, на невисокому каблуці, прикрашені квіточками. Перевага такого взуття - її зручність і гарантовано завжди стильний вигляд.

І звичайно, ретро. Багато наречених замовляють сукні в стилі 30х-50х років минулого століття. Вінтаж популярний як ніколи. Тому й модельєри шиють весільне взуття по ретро фасонам, причому використовують і ті ж матеріали, які використовувалися в той час. У кінцевому підсумку виходять ефектні й неповторні моделі, які перетворюють наречену в богиню. Зараз такий наряд можна без проблем замовляти заздалегідь в ательє або у дизайнерів.

Колір взуття предпочитается, звичайно ж, білий, а цього року популярний також сірий. Можна вибирати колір, відповідний обробці сукні, відтінку аксесуарів.

Отже все, що відноситься до весілля (наряд, прикраса машин, весільні листівки) також слід моді і її тенденціям, і дуже важливо, що все виглядало не тільки красиво, пишно, а й модно, стильно, навіть сміливо.