В даний час все більшу популярність здобувають незвичайні весільні сукні. Вже немає строгих вимог, щоб наречена обов'язково була в білому довгому платті.
Якщо переглянути різні весільні журнали і каталоги, то можна побачити деякі дуже незвичайні і нетрадиційні моделі весільних суконь.

Традиційний підхід до вибору весільного плаття прийнятний не для всіх, деяким особливо сміливим і оригінальним нареченим хочеться виглядати на власному весіллі екстраординарно. Вони вибирають незвичайні весільні сукні, підкреслюючи цим свою індивідуальність та креативність.

Отже, якщо біле довге пишне плаття - це не Ваш стиль, ось деякі чудові варіанти нетрадиційних весільних суконь.

Весільний брючний костюм

Деякі дівчата принципово не люблять носити сукні та спідниці, в них вони відчувають себе незатишно. Весільний брючний костюм - ідеальний варіант для такого випадку. Адже головне, щоб нареченій було комфортно у весільному одязі. Тому якщо дівчині зручніше в брюках, то чому б не вибрати весільний брючний костюм? Якщо підібрати до нього чудові туфлі і аксесуари, то Ви, безсумнівно, будете виглядати вишукано і, в той же час, оригінально.

Коротке весільне плаття

Традиційно прийнято, щоб весільне плаття було довгим. Але чому б не вибрати коротке весільне плаття? Якщо у Вас гарні ноги, і Ви хочете бути оригінальною, то приймайте таке рішення.


Тільки не варто купувати занадто коротке весільне плаття, інакше Ви будете виглядати вульгарно на власному весіллі. Тому краще вибирати весільну сукню завдовжки приблизно до коліна.

Літні сукні або сарафани

Це також один з нетипових варіантів для весільного плаття. Зазвичай легкі літні сукні або сарафани вибирають для весілля з пляжною тематикою або для весілля на відкритому повітрі. Адже при весіллі в квітучому саду можна забруднити поділ традиційного довгого плаття. Літні сукні або сарафани можна придбати не тільки у весільному салоні, але і в звичайному магазині жіночого одягу. І вони коштують дешевше, ніж традиційні весільні сукні.

Кольорові весільні сукні

З традиційної точки зору весільна сукня має бути білим, як символ чистоти нареченої. Але в даний час білий колір не обов'язковий при виборі весільної сукні. Наречена може одягти сукню будь-якого відтінку, який їй подобається. Можна вибрати біле плаття і доповнити його кольоровими аксесуарами.

Вибирайте весільну сукню, яке Ви хочете. Не варто заганяти себе в стереотипні рамки і боятися бути незвичайною. Ви повинні відчувати себе впевнено. Купивши нетрадиційне весільне плаття, Ви проявите свою індивідуальність, креативність і неординарність. І Ви неодмінно будете чудовою і вишуканою нареченою.