Напевно, кожен з нас помічав схильність до чого-небудь певного в один і той же час доби. Саме схильність, а не звичку або режим. У одних справи йдуть на лад в першій половині дня, інші опівночі починають писати вірші .. А, між тим, вчені давно довели, що у нашого організму є свої "годинник", за якими він і живе. Ось приблизний розпорядок дня по цих біологічним годинником, розрахований на середнього людини.
6 годин. Ви ще спите, а Ваш організм вже прокинувся, починається виділення гормонів. Якщо Вам потрібно вставати, робіть це повільно, не поспішаючи.
7 годин. Ваша імунна система на висоті - із сутички з вірусами і бактеріями вийдете переможцем. Добре засвоюються різні ліки.
8 годин. Особливо активно трудиться печінка, нейтралізуючи всі отруйні речовини. Ні в якому разі не приймайте алкоголь і жирну їжу.
9 годин. Аж до 11:00 страхи і боязнь болю мінімальні. Оптимальний час для візиту до зубного лікаря.
10:00. Пік працездатності. Він триватиме до13 годин. Використовуйте цей час з толком, споряться всі справи. Якщо вільні, займіться спортом: отримаєте задоволення.
11:00. Якщо Вам дуже захотілося м'ясного, з'їжте його краще зараз. Саме в цей час жири переробляються в енергію.
12:00. Час перекусити.
13 годин. Оптимальний час для післяобіднього сну. Голова не працює зовсім.
14 годин. Електростатичний заряд організму в цей час мінімальний.15 годин. Ваш інтелект пробудився знову. Продовжуйте розпочату вранці роботу.
16 годин. Тіло вимагає руху. Гарний час для занять спортом.
17 годин. Ця година хороший для масажу і взагалі для розслаблення. В цей час Ви особливо красномовні.
18 годин. Кращий час для вечері. Але тримайте себе в рамках, т.к. в цю годину всі зайві калорії переробляються в жир, а не в енергію. Алкоголь в цей час засвоюється краще, ніж в післяобідній час.
19 годин. Добре засвоюються різного роду медикаменти.
20 годин. загострене прагнення до всього естетичному. Заглибитися в свій внутрішній світ, почитайте книгу, погортайте художній альбом.
21 год. Головний мозок починає продукувати гормон сну - серотонін. Падає температура тіла
22 годині. Ваша печінка болітиме, якщо Ви в цей годину будете вживати спиртне. Крім того, у Вас порушиться сон, значить Ви зіпсуєте собі весь наступний день. І самі отруйні сигарети Ви також викурюєте зараз.
23 годині. Можна і помріяти. Світлі картини і піднесені думки, нові ідеї ..
Плануючи. До ранку уповільнена реакція, чуттєвість - на спаді, цілеспрямованість на нулі. Той, хто не спить в цей час, особливо схильний депресії і страхів. Найкраще відправитися на бічну. На добраніч!