З давніх часів люди почали прикрашати своє тіло ювелірними виробами. Зараз, як і багато століть тому, носити прикраси люблять не тільки жінки, а й представники сильної половини людства. Золоті кулони завоювали популярність у всьому світі і по праву є одним з найкрасивіших прикрас.

Золотий кулон на шиї поставить остаточну крапку у створенні вашого образу. Його можна поєднувати з безліччю інших видів ювелірних виробів. Кільця, ланцюжки, сережки, браслети - все це доповнить ваш стиль і при правильному підборі буде гармонійно виглядати на тілі. Кулон може бути як з одного, так і з кількома підвісками, причому в другому випадку велику підвіску зазвичай розміщують по центру, а менші - ліворуч і праворуч від великий, але можливі й винятки.

У наш час кулони виготовляють із золота, срібла або інших дорогоцінних металів і сплавів, але насправді це одне з перших прикрас, винайдених людиною. Стародавні люди носили на шиї кулони із зубів і пазурів тварин. Існувало повір'я, що такі кулони, як амулети, оберігають від бід і духів, приносять удачу на полюванні і допоможуть знайти дорогу додому. Багато пізніше людина навчилася обробляти метали і разом з тим виготовляти з них золоті прикраси. Примітивні кулони з часом ставали справжніми витворами мистецтва, в них виконувалися вставки з дорогоцінних каменів, їх покривали тонкими химерними візерунками.


Такі вироби міг дозволити собі тільки заможна людина, тому кулони стали ознакою знатного походження, багатства і влади.

Сучасні кулони не схожі на своїх давніх братів. Вони не грають роль талісманів, але як і раніше зберігають у собі щось чарівне. Це дорогоцінну прикрасу наповнене незрозумілою магією і привабливістю. Перше, що кинеться в очі зустрічному людині, - це саме кулон, що висить на шиї. Золотий кулон буде чудово виглядати з вечірньою сукнею і підійде в якості повсякденного прикраси. Краса золотого кулона у поєднанні з красою жіночого тіла дозволить вам завжди бути в центрі чоловічої уваги

Ювеліри, які знають толк і ціну коштовностей, виготовляють справжні шедеври, здатні задовольнити навіть найвимогливішого покупця. У дизайні кулона використовують вставки з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, при цьому увагу спостерігача може акцентуватися як на коштовному камені, так і на самому металі, а невеликі камні- "іскорки" будуть створювати магію світіння і переливатися всіма кольорами веселки.

Золоті кулони - це верх ювелірної майстерності і прикраса, яка підійде кожній жінці, покаже її в зовсім іншому світлі і зосередить на ній захоплені погляди чоловіків.