До уваги сучасних батьків пропонується величезна різноманітність різних іграшок і розвиваючих ігор. Це і мобілі, і розвиваючі центри, і трансформери, і музичні іграшки самих різних видів. Але, як кажуть, "все нове - це лише добре забуте старе", і старі добрі брязкальця служать тому активним доказом.
Брязкальця - найбільш затребувані і популярні іграшки для дітей першого року життя, а нововведенням у світі брязкалець сьогодні є м'яке брязкальце , що поєднує в собі властивості м'якої іграшки і традиційної брязкальця. Дуже важливо, з якої кількості матеріалів складається брязкальце вашої дитини, адже малюк допомогою слуху і дотику пізнає новий для нього навколишній світ. Також важливо, щоб під час своїх перших відкриттів ваш малюк відчував себе сухо і комфортно, а що допоможе йому в цьому краще, ніж м'які і приємні підгузки! Підгузники merries дозволять вашому малюкові пізнати світ, не звертаючи уваги на такі прикрі моменти як мокрі повзунки.
Дуже цікавлять маленьких дослідників брязкальця-браслетики. Малюк обов'язково спробує визначити джерело звуку, що з'являється при кожному помаху ручки, і таким чином буде вчитися координувати свої рухи.Зір малюків добре фокусується на відстані 40-50 сантиметрів від очей, і коли ви граєте з ним, віддаляючи і наближаючи брязкальце або іншу улюблену іграшку малюка, цим самим ви будете тренувати зір вашого карапуза.
В один прекрасний момент ви будете дуже приємно здивовані й навіть шоковані, коли побачите, що малюк перевернувся, поповз або встав, намагаючись дотягтися до своєї іграшки.
Сучасна брязкальце - це ціла лабораторія розвитку, де кожен фрагмент служить своєї певної мети і допомагає малюкові пізнати щось нове. Зараз навіть роблять брязкальця з прозорим корпусом, щоб малюк бачив, що видає такі приємні і незвичайні звуки.
Не забувайте про комфорт, який повинен постійно супроводжувати вашому юному досліднику. Підгузники merries недорого придбайте в торгових мережах вашого міста. Варто пам'ятати також про Брязкальце-прорізувач, які допоможуть вашому карапузові подолати незручності, пов'язані з прорізуванням зубів.
Хороша іграшка - це не тільки барвиста і яскрава брязкальце - це, насамперед, той предмет, за допомогою якого ваша дитина пізнає навколишній егомір , повний несподіванок.