Настільки приємний для кожної жінки сезон розпродажів здатний стати справжнім випробуванням для сімейного бюджету. Шанс придбати багато речей за доступною ціною найчастіше стає причиною скоєння непотрібних і необдуманих покупок, що негативно позначається на бюджеті сім'ї.
У європейських країнах дуже часто буває так, що справжні шопоголіки можуть придбати чергову річ за останні гроші, хоча вони і відклали ці кошти на оплату ремонту або страховки. Такі люди потребують професійної допомоги, оскільки лише досвідчений психолог здатний встановити причину необґрунтованого та стихійного шопінгу.
Сьогодні ми розглянемо деякі поради, які допоможуть вам правильно купувати речі на розпродажі.
Головне правило - не варто піддаватися загальному ажіотажу.
Навіть найбільш стійкі жінки можуть стати справжніми шопоголиками через загального ажіотажу. Найчастіше в чергах на касу можна побачити дам, які тримають в руках великі сумки речей. Придбання таких людей дуже схожі на багаж першокурсниць, яка переїхала вчитися в іншій міста і взяла всі свої речі з кімнати.
Ви вирішили скупити все за безцінь? Вам нічого одягнути? Якщо ваші відповіді негативні, варто задуматися про те, для чого вам таку кількість речей. Не забувайте про те, що в будь-який момент ви можете передумати і повернути непотрібну річ в магазин.
Друге правило - складіть перелік насправді необхідних речей
Якщо ви заздалегідь дізналися про розпродажі, рекомендується скласти список потрібних речей, а також приблизна кількість грошей, які ви плануєте витратити на їх придбання. Завдяки цьому ви зможете зосередити увагу на пошуку тих речей, в яких ви дійсно потребуєте. Крім цього, ви зможете зрозуміти, яка кількість коштів треба витрачати.


Звичайно, більшість жінок часом роблять спонтанні покупки, проте, маючи в руках список, ви зможете скоротити їх кількість до мінімуму.
Третє правило - придбайте базові речі
Сезон знижок являє собою відмінний шанс придбати речі, які увійдуть до ваш базовий гардероб. Якісний светр кашеміру, добротна сорочка білого, які відповідають брюки, комфортні туфлі - всі ці речі ви зможете придбати практично в два рази дешевше.
Ультрамодні новинки рекомендується купувати на початку сезону, а базові речі - тільки на розпродажах. Так ви зможете завжди мати стильний вигляд.
Четверте правило - придбайте речі відповідного розміру
Швидше за все, ви неодноразово пробували влізти в певну річ, розмір який був не вашим. Досить багато людей набувають чимало речей на майбутнє. У майбутньому вони мають намір скинути кілька кілограмів і носити куплені речі. Однак таке рішення важко назвати правильним.
Купуйте речі виключно свого розміру.
П'яте правило - продумайте заздалегідь, з чим ви будете надягати дану річ
Необхідно заздалегідь продумати, з чим ви зможете носити певну річ.
Якщо до обраної речі доведеться докуповувати інші, необхідно скласти перелік і проаналізувати, чи потрібно купувати все це. Найчастіше буває так, що всього одна річ, яка є не дуже потрібною, може стати причиною інших непотрібних придбань.
Шосте правило - купуйте лише ті речі, в яких ви можете бути впевненими
Нерідко трапляється так, що річ може подобатися , однак купити її ви не наважуєтеся. Не варто поспішати з придбанням, оскільки сумніви можуть бути обгрунтованими. Спробуйте відвідати магазин через день або почекати до наступної порі розпродажів, якщо мова "дочекається" вас - тоді сміливо купуйте.