Формування гардероба повної жінки потрібно починати з того, щоб бути чесним. Чесність стосується і душі і тіла. Якщо ви володієте схильністю до повноти, і непотрібні складочки злегка розмивають фігуру, не потрібно принципово не помічати цього, панікувати і т.д. Необхідно бути чесними. Схоже на те, що чимало жінок слід цієї поради, оскільки жіночий одяг великих розмірів можна знайти в наш час у великій кількості бутиків, магазинів. Крім чесності ми розглянемо деякі поради щодо того, як вибирати жіночий одяг для повних. Фахівці кажуть, що існують декілька найбільш відомих варіантів або пасток, в які часто потрапляють пишнотілі милі представниці прекрасної половини людства.

Одна з таких помилок полягає в тому, що деякі люди вважають, що одяг великих розмірів для жінок в обов'язковому порядку повинна бути мішкуватою і прямокутної. Це дуже сильно нагадує Аллу Пугачову в її улюблених балахонах. І хоча на даний момент вона вже не використовує даний сумнівний стиль одягу, в пам'яті багатьох людей він буде жити ще впродовж довгого часу.

Досвідчені компанії, які займаються виробництвом одягу великих розмірів для жінок, вважають, що балахони не зможуть заховати вас. Вони можуть навіть залучити непотрібну увагу до розмірів і зробити вашу фігуру більш "габаритної".

Ще одна серйозна помилка повних жінок полягає у використанні блискучих обтягуючих тканин і прозорого шифону. У даному відношенні найбільш підступним вважається атлас. Він, звичайно ж, виглядає чудово, коли висить у вашій шафі. Може здаватися, що це найкращий вибір, проте повні жінки в подібному одязі відразу ж приковують до себе увагу сторонніх.

Крім цього, важливо купувати одяг в спеціалізованих магазинах.


Перевага такого рішення полягає в тому, що продавці зможуть підібрати для вас найоптимальніший варіант, оскільки мають чималий досвід.

Важливо також розуміти, що одяг має бути з неблискучі, щільної тканини, яка буде повторювати обриси фігури з акцентом на талію. Виглядати це буде чудово!
Приміром, в будь-якому магазині жіночого одягу великих розмірів можна знайти каталоги, в яких можна впевнитися в тому, що верхній одяг, брюки, кофти, які сидять по фігурі, стануть найбільш оптимальним рішенням.

Ще одне важливе правило полягає в тому, що потрібно відмовитися від жіночого одягу з великими принтами. Навіть якщо мова йде про прекрасних червоних маках, які красиво розпускають свої бутони на тканині. Погляньте на них з боку. Краще відправитися в ті магазини, де продають жіночий одяг для повних з невеликим принтом. Відповідними будуть вироби, виконані в нейтральних спокійних тонах (оптимально - в пастельних). Вам обов'язково сподобаються чудові приталені кардигани.

Наприкінці хочеться відзначити, що не варто розчаровуватися з тієї причини, що ваші розміри є далеко не ідеальними. Завжди потрібно пам'ятати, що кожна жінка залишається бажаною і прекрасною, навіть якщо вона є більш апетитною в порівнянні з середньостатистичними обивательки. Крім цього, не варто забувати про те, що більшість жінок мріє про струнку фігуру, однак повні жінки користуються набагато більшою популярністю у представників сильної статі.