Нові весняні та літні колекції одягу світових дизайнерів як завжди дарують масу позитивних емоцій і вселяють упевненість, що цього року кожна зможе підібрати для себе той наряд, який вигідно підкреслить всі достоїнства і вразить оточуючих своїм неземним сяйвом. Мода сезону весна-літо 2013 кожній представниці слабкої статі дарує таку можливість. Адже цього року знову в моду повертається сяючий, теплий жовтий колір.
Плаття жовтого кольору
Природа жовтого сукні неоднозначна. З одного боку жовтий колір дуже яскравий, що привертає до себе увагу, здатний зігріти своїм м'яким світлом. Однак з іншого боку він може бути і агресивним. Напевно з цим пов'язано те, що жовтий колір у поєднанні з іншими квітами пробуджує у людей спірні почуття. Наприклад, жовтий з коричневим виглядає витримано і дуже оригінально. А жовтий з червоним - це неприборкана стихія. Також як і поєднання різних відтінків жовтого кольору пробуджують різні почуття. Так золотий колір - колір перемоги, а світло-жовтий - свобода.
Сьогодні психологи повністю стали на бік психологів у їх виборі щасливого, сонячного жовтого кольору для створення модних колекцій одягу. Адже всілякі відтінки жовтого здатні подарувати можливість стати більш розкутою і знайти упевненість в собі.Сукня жовтого кольору одночасно виглядає жіночним, нескінченно романтичним і в той же час помітним. Дівчата, які придбали для себе сукню жовтого кольору, виробляють одночасно враження милої і загадковою. Але, незважаючи на те, що жовтий колір саме достатній і яскравий його поєднання з холодними відтінками виглядає просто карколомно.
Поєднання жовтого кольору з іншими квітами
Жовтий наряд відмінно поєднується з аксесуарами чорного кольору. Наприклад, щоб створити повсякденний образ ділової жінки слід поверх жовтого сукні надіти класичний кардиган або піджак чорного кольору. В даному випадку ідеально підійдуть такі аксесуари, як чорна сумочка і чорний пояс.
Для вечірнього образу піджак краще замінити на легке болеро, замість сумочки взяти клатч, що стосується прикрас, то тут ідеально підійдуть золоті ланцюжки та браслети або аксесуари жовтого кольору.
Також дуже оригінально і ефектно виглядає поєднання жовтого кольору і різні сірі відтінки. Поєднання цих кольорів одночасно створюють враження лаконічності і стриманості, не втрачаючи при цьому урочистості і нарядності.