Зачіска є найважливішим складовим гармонійного образу. Одяг допомагає заховати недоліки фігури, але зачіску ніщо не зможе приховати. Вдала або невдала зачіска завжди на виду, у зв'язку з цим завжди слід намагатися укласти волосся в вдалу зачіску. До зачісці, як і до вибору одягу, пред'являється безліч вимог, головним з яких є те, що вона повинна бути модною і стильною.
Розглянемо кілька варіантів створення зачісок для довговолосих красунь.
Перший варіант. Пучок з начосом
Пучок виглядає вишукано і елегантно за рахунок круглої форми та об'єму. Такий варіант зачіски ідеально підійде для різних літніх заходів. Щоб створити пучок з начосом потрібно зробити невисокий кінський хвіст, його кінець зафіксувати гумкою, після чого, підняти волосся вгору, зігнути і зафіксувати шпильками.
Другий варіант. Пучок з джгутів
Для цієї зачіски волосся слід зібрати в хвіст, розділити на дві рівні частини і скрутити в джгути. Далі джгути по черзі обертаються біля початку хвоста, і виходить пучок.
Третій варіант. Коса з ефектом 3D
Така коса є однією з найоригінальніших. Щоб її зробити потрібно вміти плести голландські та французькі косички.


Причому французька плететься навпаки. Для початку поділяємо волосся на дві рівні частини. З однієї плететься голландська коса, а з іншої французька. Після чого, обидві коси переплітаються між собою.
Четвертий варіант. Зачіска в стилі ретро
Такий вид зачіски підійде для урочистих заходів. Для створення цього шедевра потрібно взяти еластичну пов'язку-гумку і навколо неї обернути пасма волосся, розділені на 20-25 рівних частин.
П'ятий варіант. Святкова зачіска
Даний вид зачіски ідеально підійде для самих урочистих заходів. Виглядає вона презентабельно і елегантно. Для її створення довге волосся потрібно трохи підкрутити і зібрати у високий хвіст. Після чого, скориставшись спеціальним поролоновим бубликом для зачісок, навколо нього укласти пасма, попередньо скорочення джгутами. Зафіксувати отриманий шедевр можна за допомогою невидимок.
Шостий варіант. Коса русалки
Мабуть, ця зачіска найлегша у виконанні. Для її створення потрібно заплести дві однакові косички, які з'єднати між собою по всій довжині, скориставшись невидимками.