У 2011 році Лондон був офіційно визнаний столицею світової моди. Це рішення давно витало в повітрі, подкрепляемое різноманітними показами і фешн-заходами, які своїм масштабом не поступалися аналогічним в Нью-Йорку, Мілані, Парижі. Тому таке визнання стало адекватною і виправданою реакцією на всі заслуги британської моди.

Родзинка туманного Альбіону

Англійська міський стиль і мода, як ні що інше, наочно характеризує місцевих жителів і націю в цілому. Адже вулиці Лондона - це і є люди, які щодня прокидаються, одягаються і виходять, щоб на інших подивитися і себе показати.

Першою особливістю місцевої street fashion є зручність, то, тут діє негласний закон "одяг для людей, а не люди для одягу ", тому головне - зручність. Існує навіть "філософія балеток", що закликає залишити каблук для офісу та урочистого рауту. Саме балетки, кеди або мокасини можна побачити на модниць і модників практично в будь-яку погоду. Схоже, таке взуття, як тренд сезону 2013, а також 2012 і 2014 і т.д. років буде актуальна завжди. Крім того, аналізуючи фото проходять повз людей, можна виділити наступні, часто повторювані моделі. Це:

  • піджаки (чоловічі та жіночі);
  • капелюшки;
  • яскраві вовняні палантини;
  • майки різної довжини ( жительки Лондона не залежно від габаритів люблять оголяти животики);
  • тренчі;
  • однотонні легінси;
  • балетки.

Другим штрихом до портрета лондонських жителів є їх любов до блошиних ринках і не любов до нових речей.


Дійсно, для них немає нічого гіршого, ніж виглядати, як з обкладинки журналу або модного манекена. Куди ближче образ злегка недбалий, що показує зневагу до ретельного підбору речей і їх кольорів.

Багатство не в моді

Лондонці не шанують бренди, не афішують достаток. Їм і в голову не прийде показати нуворішество за допомогою одягу. Вони самодостатні в простому крої, міні-шортах, міні-спідницях і джинсах. Піджак - візитна картка корінного лондонця, він одягає його, як у традиційному костюмі, так і з брюками в стилі casual.

Свіжі віяння весни 2013

Як показують новини моди 2013, цієї весни дизайнери не поскупилися на колір і форми. Асиметричні пройми і коміри, блискучі тканини раз у раз мелькали на подіумі. Як і веселкові кольори всіляких відтінків. Жовті, малахітові блузи, червоні і білі сукні. Принти у вигляді поштових марок, грошових знаків і газетних сторінок стали ще одним цьогорічним трендом.