Ви вважаєте, що розумні і успішні? - Підтвердження або спростування цього пропонуємо звірити з наступними твердженнями:

Охайна зовнішність.

Розумній людині прекрасно відомо, що зустрічають по одягу. Крім цього, за твердженням психологів, привабливі люди частіше більш популярні, пристосовані й розумні - це називається ефект ореолу або гало-ефект.

Відмінна пам'ять.

Багато чого з того, що прийнято вважати розумом, є просто гарною здатності запам'ятовувати, а також у необхідним момент "вивудити" із0 своєї комори необхідні знання.

Розумний чоловік.

Він не завжди є передовиком виробництва або відмінником. Розумного людині добре відомо чого він хоче, розуміє, як цього досягти і досягає своїх цілей.

Здорові зуби.

Якщо вірити останнім дослідженням, то виходить, що люди, які регулярно відвідують стоматолога , шлях навіть в профілактичних цілях, вважаються більш розумними та успішними.

Глибоке дихання.

Щоб ви були більш впевненим у собі людиною, слід робити глибокі вдихи, таким чином, мозок більше буде насичуватися киснем. Оточуючим імпонують люди, впевнені в собі, оскільки вони виглядають як справжні герої, які можуть захистити.

Здатність слухати і чути співрозмовника.

Емоційна сприйнятливість важлива не менше, ніж рівень IQ.


Слухаючи і задаючи навідні запитання, ви отримуєте можливість дізнатися багато нового і корисного.

Розширення кругозору.

Не варто завжди слухати тих, чия думка з багатьох питань збігається з вашим, краще читайте ті книги, які ви б ніколи не вибрали, спілкуйтеся з різними людьми і таким чином розширюйте свій кругозір.

Культурна мова.

Забудьте про лайливих словах. Психологи стверджують, що люди, які приправляють розмова міцними словами, менш значимі.

Пряма постава.

Попа ящиком, груди колесом. Що б там хто не говорив, а більша частина спілкування будуватися на мові тіла. Якщо ви сутулитеся, то ваш співрозмовник на підсвідомому рівні буде думати, що ви сором'язливі, ледачі або дурні.

Використання розумних слів або подвійних заперечень.

Правильно ви висловилися чи не дуже, але співрозмовники не посміють поставити вам зайвих питань, щоб не здатися дурними.

Розумний людина не стане називати себе розумним, скоріше всього, він буде приховувати свої розумові здібності.