За своєю суттю лак для губ є рідкою помадою. Однак у цієї помади є кілька плюсів, якщо її порівнювати з традиційним косметичним засобом для губ. Перш за все, різні відтінки лаків можна легко змішати, щоб отримати новий більш вишуканий колір. Також лак для губ ідеально окреслює конкури губ і легше наноситься, завдяки особливому апплікатору. І що важливо, лаки на відміну від класичних блисків для губ, виглядають природно, не створюється ілюзія штучних губ. Виходить, що це нове косметичний засіб має всі шанси на успіх. Залишилося лише переконати модниць, що ця новинка - найкраще, що можуть запропонувати сьогодні світові косметичні бренди. І цілком імовірно, що вже цього літа лаки для губ, стануть цілком звичним мей кап-засобом, як помади і блиски.
Сьогодні лаки для губ у більшості представниць слабкої статі асоціюються з чимось складно змивається, стійким і хімічним. Напевно, це пояснює той факт, що даному косметичного засобу ставляться з побоюванням. Адже не кожна ризикне нанести лак на настільки ніжну і беззахисну зону особи, як губи. Але виробники впевнені, що коштує всього лише раз скористатися цим видом косметики, як всі страхи тут же розвіються.Якщо заглянути в недалеку історію, то стає зрозуміло, що перші лаки для губ випустили такі світові бренди як Ланком і Шанель в 2009 г . Тоді вони на суд прекрасної половини людства представили la Laque Fever і Rouge Allure Laque - ці кошти об'єднували в собі властивості блиску і помади. Правда, в той час публіка не оцінила ці продукти, відповідно вони і не набули широкого застосування. Справа в тому, що дівчата в них розчарувалися, оскільки ті лаки стягували і сушили шкіру.
Але сьогодні Джордж Армані радий запропонувати свій новий продукт - колекція лаків для губ Lip Maestro, що складається з 18 відтінків в 3 текстурах: лаки, шіммери і емалі. Творці запевняють, що їх нова колекція має високу відбивну здатність. Даний ефект стає можливим завдяки новітній формулі продукту, що дозволяє світлу відбиватися від кожного міліметра на поверхні губ. Візажист компанії запевняє, що вони створили настільки "самовирівнюються" текстуру, що як би часто дівчата, які скористалися цим засобом, не надсилали повітряні поцілунки або не посміхаються, лак буде залишатися на губах ідеально гладко.