Гідні наручний годинник непохитно залишаються непорушним предметом гордості свого власника. Крім важливою інформаційної функції вони несуть ще й естетичну навантаження, будучи модним аксесуаром і статусним акцентом, що доповнює будь-який, навіть найдосвідченіший образ. Наручний годинник так само, як і будь-який інший модний атрибут, мають свої особливості і тенденції від сезону до сезону.

Отже, в 2013 році можна помітити такі тенденції зовнішнього вигляду наручних годинників, як їх яскравість, великі циферблати, а також додаткове їх прикраса у вигляді всіляких інкрустацій, наявність яких робить копії годин відрізнятись від оригіналів. Великий циферблат впевнено перейшов з минулого сезону і все ще перебуває на мінливому піку популярної затребуваності. Багато жінок вже знають, що великий циферблат годинника просто вимагає певної одягу. Тоді він зовсім не вплине на жіночний образ.

Колірна гамма 2013 року - від класичного поєднання чорного з білим, до яскравих візерунків. Наприклад, якщо шикарні копії годин Omega або Карл Лагерфельд поєднують чорне з білим, то Dior навіть це поєднання доповнює пір'яним візерунком. Інші ж модельєри сміливо додають фарб. Versace помістив на циферблат дивовижний яскрава квітка.

Ремінці в цьому сезоні, чим незвичніше - тим краще.


Вони виконані не тільки зі шкіри або металу, але навіть з кераміки. Можуть бути прозорими, тонованими або навіть з порожнистим плетінням, а також часто прикрашені стразами, камінням або просто підвісками. Годинники від Anne Klein або чудові копії годин Longines, які не відрізняються від оригіналу навіть для експертів, дуже жіночні за рахунок тонкого металевого браслета і декількох підвісок на ньому, в числі яких і циферблат. Далі в своїй фантазії пішла компанія Bulgari, представивши модель наручних годинників у вигляді обплітають зап'ясті змії (покровительки 2013 року). Цей унікальний браслет оброблений красивими каменями.

Що стосується форми наручних годинників, то трендом сезону залишається незмінна і витончена класика. Також на піку затребуваності романтичний ретро-стиль і експресивні геометричні форми. Навіть спортивний стиль не поступається своїх позицій, поставши в різних колірних гамах.

Однак слідуючи модним тенденціям, не варто сліпо віддавати данину примхливої і вимогливою моді. Головне, щоб всі елементи вашого стилю поєднувалися один з одним, надаючи вашому образу неповторної гармонії.