У новому модному сезоні більшої актуальності набули прикраси з блискучими камінцями, які однаково актуально будуть виглядати і у денний, і у вечірній час. Прикрасивши свої пальці рук, зап'ястя, вуха або шийку блискучими виробами з дорогоцінними, напівкоштовними або простими каменями ви будете сяяти в будь-якому суспільстві.
Сьогодні помилково думати, що дорогоцінні камені актуальні тільки у вечірній час. Оскільки всі безпосередньо залежить від вашого гардеробу. Останні модні віяння свідчать про те, що блискучі великі камені та їх імітація будуть вашими вірними супутниками не тільки в якості прикрас, але і в якості елементів одягу.
Щодня зустрічаючись з різними людьми, наш погляд ковзає по співрозмовника або звичайному перехожому, по всій фігурі, починаючи з голови і закінчуючи ногами. Тому вибираючи для себе нові прикраси, почніть з сережок. Цікаво те, що цього року комплект прикрас можна підібрати з різних за матеріалом і формою частин, але всі вони повинні бути створені в одному стилі.
Одягається в яке-небудь сукню, найуважнішим чином підберіть до нього відповідні в даному випадку прикраси . Традиційними варіантами вважаються яскравий контраст або тон в тон. Але це визначення підходить не всім каменям.


Наприклад, рубіни, які не будуть вигідно виглядати на сукню червоного кольору, вони там просто загубляться. Сукню чорного кольору і перли - вважаються класикою. Однак у цьому модному сезоні вони можуть виглядати дещо нудними, тому варто прикрасити себе ще який-небудь родзинкою, щоб вигідно відрізнятися на тлі сірої маси.
Прийнято вважати, що на одну руку краще одягати всього лише одне кільце, прикрашене дорогоцінним каменем. Але це стає доречним, коли йдеться про кільці з яскравим, великим каменем. А якщо в кільці одночасно поєднується кілька невеликих каменів різних квітів, то можна прикрасити руки декількома кільцями. І подібні кільця в цьому році на піку моди.
Неправильно думати, що прикраси холодних відтінків слід поєднувати з такими ж холодними відтінками в одязі. Спробуйте прикласти яскраво-жовтого кольору бурштин до тканин прохолодних сірих тонів і побачите, як він вигідно виглядає, все собою осяваючи.
Також слід пам'ятати, що великі прикраси дуже гармонійно виглядають з блискучими гладкими тканинами.
І остання порада. Якщо ви на знімку хочете виглядати ефектно і свіжо, прикрасьте свої вуха, шию і зап'ястя яскравими, помітними прикрасами.