Для кожної юної дівчини випускний бал - це одне з найважливіших подій. Адже цей вечір відкриває їй двері в усвідомлений світ усвідомлення своєї чарівної магії і жіночої природи. Дівчата від цього вечора чекають першого відчуття дорослості, втілення в реальність своїх романтичних мрій і визнання своєї краси. У зв'язку з цим обраної на даний випадок наряд повинен допомагати дівчині почувати себе максимум впевнено і підкреслити юну красу. Перша в житті дівчині світська вечірка повинна стати незабутньою, звичайно ж, в хорошому сенсі цього слова.
Вибираючи вбрання, не забувайте про практичність
Дизайнери-модельєри в один голос стверджують, що, вибираючи сукню на перший світський раут, що не забувайте про практичність. Зрозуміло, прекрасно на очах у всього залу з'явитися на сцені в облягаючому, довгій сукні, з нескінченним розрізом або одягатися в пишну сукню і туфлі на величезній каблуці. Але, погодьтеся, буде дуже складно весь вечір відчувати себе розкуто в подібному вбранні, танцювати нарівні з усіма, а під завісу за традицією відправитися зустрічати світанок. Не мине й години, як високі каблуки стануть справжніми тортурами, а довге плаття постійно буде в прямому сенсі слова плутатися під ногами, в результаті такий довгоочікуваний вечір виявиться назавжди зіпсований.
Сезон 2013 р ввів в моду шифон і шовк
Влітку в жаркий вечір більш актуальними будуть шифони, шовку, іафти, органза, атлас ..


Всі ці тканини добре драпіруються, незмінно виглядають ошатно і дають можливість відчувати себе прекрасно навіть через кілька годин безперервних танців. Краще не вибирати в якості базового матеріалу парчу та інші металізовані тканини, навіть, незважаючи на те, що в новому сезоні вони здобули велику актуальність. Також не зупиняйтеся на прозорій секті і нарядах, які повністю створені з мереживного полотна.
Кольорове розмаїття
За сформованою багаторічною традицією вибір кольору для випускної сукні обмежується світлими або навіть білими відтінками. Але сьогодні від цієї традиції краще відмовитися. Оскільки в білій сукні юним красуням ще належить блищати на власному весіллі, а зараз саме час радіти кольоровий життя, тим більше, що новий сезон "купається" в різноманітності колірних поєднань. Можна вибирати з апельсинових, червоних, синіх, рожевих, жовтих, квітів молодої зелені. Також можна не замислюючись зламати ще одну традицію - забути про однотонного забарвлення. Яскраві контрастні смуги, квіткові візерунки, геометричні візерунки - все це сьогодні більш ніж актуально.
Образ краще доповнити стрічками та квітами в зачісці. Що стосується взуття, то перевагу варто віддати туфлям на невеликому каблуці або балеткам. Платформи і танкетки втратили свою актуальність, а ось елегантні туфельки з прозорими вставками цього року стали справжнім трендом.