Прийшов останній літній місяць. А це означає, що саме час задуматися про речі, які будуть складати осінній гардероб. Але зараз ми не будемо говорити про тренди, представлених в осінньо-зимовому сезоні. Краще поговоримо про міжсезонних трендах, які цілком успішно з літнього сезону перебралися в осінній завдяки вишуканим ідеям талановитих дизайнерів.
Очолюють цей список цифрові принти. Не можна сказати, що ідея цифрових принтів на різних речах нова. Ні. Вона оспівана у великій кількості колекцій настільки іменитих марок, як Mary Katrantzou і Peter Pilotto. Але цього літа подіуми прикрашали принти не тільки цих марок. Emilio Pucci, Chaloyan, Roberto Cavalli, Lela Rose - це абсолютно не повний список. Цього року нескінченною різноманітністю принтів на подіумі можна було позаздрити. І це зовсім не дивно, адже комп'ютерна графіка дає можливість дзеркально відображати зображення, компонувати одночасно кілька малюнків, змінювати їх форми і створювати об'ємні зображення.


Ці всі прекрасні можливості дозволили модельєрам перенести свої нереальні фантазії на тканини і створити нові незабутні колекції.
У колекції Mary Katrantzou основою принтів послужили зображення поштових марок багатьох країн світу. Марка Роберто Каваллі воєдино з'єднала абстракції, звірині принти та візерунки, які дуже схожі на мережива. А є принти Just Cavalli, які схожі на розпис гжель.

З приводу майбутнього осінньо-зимового сезону можна сказати, що "цифрову естафету" підхопили дизайнерські марки Mara Hoffman, Etro, Monique Lhuillier.
У колекції Manish Arora нам належить познайомитися з фантастичними світами.
Складну геометрію пропонує бренд Etro, що біс сумніву стане привабливою новинкою сезону, що наближається.
Колекція Monique Lhuillier представить розкішні сукні з видозміненими зображеннями малахіту.