Настала осінь тенденції в манікюрі різноманітні. У зв'язку з цим дуже складно зупинитися на одному варіанті. Але варто спробувати, перш за все, відштовхнутися від кольору. Досить часто манікюр є вдалим завершенням модного образу, тому ні дня кого не стане несподіванкою, що від модних кольорів в одязі залежить колір лаку. Лідируючі місця цієї осені зайняли зелений, смарагдовий, фіолетовий, глибокий бордовий і синій кобальт кольору. Також в осінньому манікюрі 2013 з цими кольорами пропонують експериментувати.
Смарагдово-зелений
Цієї осені лаки всіляких зелених відтінків випустили багато модні бренди, в числі яких Butter London, OPI, Zoya і Essie. Смарагдово-зелений колір на нігтях буде виглядати красиво, причому як самостійно, так і якщо його з'єднати з іншими відтінками. Самое гармонійне поєднання зеленого з золотим. Білий з зелений і чорний з зеленим теж виглядають відмінно. Якщо у ваші плани не входить всю нігтьову пластину покрити темним лаком, то можна згадати про французький або місячному манікюрі. Також цієї осені актуальні геометричні візерунки і градієнт.
Фіолетовий і бордовий
Бордовий без сумніву вважається одним з класичних кольорів для вдалого манікюру, напевно, саме тому він не часто покидає модну сцену.


Цей колір прекрасний як сам по собі, так і в поєднанні з чорним і золотим.
Також цього року увага дизайнерів захопив фіолетовий колір, точніше навіть не фіолетовий, а близький до нього відтінок, який називається асаї. Свою назву він отримав від назви ягід, які ростуть на пальмах і зовні дуже схожі на чорницю. Ягоди мають темним, насиченим відтінком. І зараз якраз настав час порадувати себе таким насиченим, яскраво вираженим манікюром!
Осінній манікюр
У цьому сезоні синій колір підкорив серця мільйонів модниць. Якщо ви є щасливою володаркою синього плаття, пальто, светри або може шарфа, то прийшов саме час подумати про придбання синього лаку. Вибрати відповідний відтінок великих труднощів не складе, адже синій колір багатогранний, як ніякий інший. Колір морської хвилі, бірюза, колір ясного неба, просто матовий, або з блискітками - всі варіанти настала восени будуть дивитися актуально і модно. Сині відтінки чудово поєднуються, з чорним, білим і сріблястим лаками.