Вже ніхто не сумнівається в тому, що кращі друзі дівчат - діаманти. І в наші дні думка, яка колись був озвучена героїнею Мерилін Монро, актуальна. Оскільки дорогоцінні камінці - це не тільки незрівнянне задоволення для жіночої душі, але ще й відмінне вкладення грошових коштів.
Діаманти в світі моди ніколи не втрачають своїх перших місць. Вони йдуть усім без винятку і не втрачають у своїй вартості. А про позитивні емоції, які здатні нескінченну кількість разів дарувати ці блискучі мільйонними гранями камені, і говорити не доводиться!
Адже насправді діаманти - це камені з характером. Вони нібито самі вибирають свого власника і свою долю. Для викрадачів - це ласий шматочок, який нагороджує їх страшними і незрозумілими обставинами, часто приводять до хвороб, різного роду втрат і навіть до смерті. Хоча заради справедливості варто відзначити буває, що й до законних господарям самонравний камінь не хоче ужитися.
Що ж таке насправді діамант?
У перекладі з французької мови слово діамант означає - сяючий, блискучий. Діамантами називають алмази, після ограновування, які отримують форму, яка найвигіднішим чином підкреслює їх природний блиск і природну красу.
Багато років діамант славитися не лише як благородний камінь, призначений для створення прикрас, але і як найсильніший талісман багатства, успіху, подружньої вірності і любові, а також влади.


У наш швидкоплинний час ювелірні прикраси з цими каменями вважаються успішним вкладенням коштів, оскільки з роками вартість діамантів тільки збільшується.
На прикладі зірок можна розглянути вплив магії цієї коштовності на їхні долі.
Зокрема на прикладі Вікторії Бекхем можна розглянути вплив на її долю діамантів.
Дорогоцінні камені також як і будь-які інші речі мають свій модний період. Наприклад, раніше на піку моди були прозорі камені, які завивають чистої води, а сьогодні їх з першого місця змістили камені з незвичайними природними відтінками. Зелені, рожеві, коньячні, блакитні .. Рожеві діаманти вважаються найдорожчими, їх вартість обумовлюється тим, що вони ще й самі рідкісні. Кожен екземпляр оцінюється не менш ніж в 1 млн. Дол. Але подібна дрібниця не можна зупинити закоханого чоловіка.
Так в 2005 г на 30-річний ювілей Вікторії Бекхем чоловік підніс у подарунок вишукане колечко з темно-рожевим діамантом в 10 карат. У той час таблоїди писали, що Девід розлучився з 1,8 млн. Дол., Щоб придбати коханій це миле прикраса. У той час злі язики подейкували, що Вікторія на пальці носить голову барбі.