Кожен сезон модні будинки радують любительок виділитися серед натовпу новими моделями брюк, яким в гардеробі прекрасної половини людства виділено особливе місце. Різноманіття фасонів і що важливо зручність, універсальність і практичність - це ті самі якості, які витіснили або сильно потіснили в жіночому гардеробі такі речі, як спідниці та сукні.

Фасони жіночих брюк сезону весна-літо 2014

На цей раз простіше перерахувати всі фасони, які остаточно вийшли з моди, ніж представити всі ті, що залишилися. Але з упевненістю може сказати, що штани з звуженими штанинами і занижена талія фаворитами 2014 р вже точно не будуть. А до самих водним фасонам брюк прийдешнього сезону відносяться

Штани із завищеною талією

Об'ємні брюки, трохи звужується до низу і злегка укорочені стали популярні завдяки різноманітності всіляких деталей. Однією з таких деталей майбутньої навесні стала завищена талія, а також манера заправляти топи і блузи в штани, демонструючи, таким чином, красиву талію і витончені ремінці.

Максі кльош

Все також на вершині моди залишаються відгомони 70-х рр. Навесні і влітку сезону 2014 стали розкльошені від стегна брюки в підлогу. Дизайнери радять такий фасон поєднувати з широким поясом і з шифоновими блузками, майками, які декоровані баскою і літніми топами бюстьє.

Штани капрі

Витончений фасон дає можливість зробити акцент на бездоганному педикюрі і тонких кісточках.


Капрі нового сезону дизайнери рекомендують поєднувати з босоніжками, створеними в римському стилі на шнурівці.

Штани в стилі Марлен Дітріх

Саме та леді була першою, яка вбралася в чоловічу деталь гардеробу і тим самим задала тон брюк моді для дам на багато років. Зупинившись на чоловічої моделі брюк, створеної з щільної тканини, поєднуйте їх з жакетами, туніками і водолазками контрастними за кольором.

Легінси

У сезоні весна-літо 2014 в моді залишаються джинсові і шкіряні варіанти, а легінси, створені з тонких тканин покинули п'єдестал моди.

Спідниця-брюки

Представниці прекрасної статі, які жити не можуть без того, щоб не виглядати оригінальними, можуть для себе вибрати нову модну модель - спідниця-штани. Власниці довгих ніг і стрункої фігури в такій моделі будуть виглядати виразно і креативно. Якщо ж ви не володієте такими параметрами, то краще підібрати для себе інші, більш відповідні для вашої фігури фасони.

Східний стиль

В тому році колекції кількох модним будинків представили брюки, які драпіровані складками, баскою і якоюсь подобою спідниці. Такий фасон вигідно буде виглядати з босоніжками на шпильці, короткими жакетами і топами, які відкривають живіт.