Відчуття приємної важкості на зап'ясті руки, усвідомлення управління власним часом і почуття солідної надійності - це, всього лише нікчемний мінімум того, що дарують справжні, наручний годинник сучасному чоловікові. Пристрій визначення часу, з роками, воно стало неодмінним аксесуаром людини, здобуло успіху. Саме тому, не дивлячись ні на яке розмаїття електронних гаджетів, що розвиваються з кожним днем, присутність хронометра на руці є відмінною рисою відбувся чоловіка.

Нові колекції 2014 представляють різні сайти, якщо говорити про чоловічі наручні годинники http://crystalgroup.ua/chasy. Різноманітність вибору таке, що можна знайти модний аксесуар, практично на будь-який смак: класичні моделі, відмінно доповнюють образ солідного чоловіка або стиль "концепт", який лише наявністю ремінця нагадують чоловічий хронометр. Воістину культовими моделями нового року визнані ті, що своє втілення в голлівудських стрічках. Також на вершині моди залишаються годинник в спортивному стилі, традиційні хронометри та ретро-моделі. До цих пір в тренді залишаються хронометри з повністю або частково відкритим механізмом.

Виробники модних марок і цього року продовжили розвивати дану тенденцію, доповнюючи дизайн чоловічих годинників всілякої тематичної стилізацією. Дизайн в стилі техно також знайшов своє втілення в новинках годин, які представлені самими різними моделями, від традиційних моделей до годин, що мають неонові зображення літака, або підводного човна.

Мабуть, найбільш цікавою тенденцією 2014 р визнаний концептуальний дизайн, де зовнішній вигляд обмежується виключно фантазією його творця.


У таких моделях використовуються технічні нюанси, здатні вражати уява не менше дизайну. Так, наприклад, чоловічий годинник Hublo, створені за сприяння Ferrari, мають неповторний запас ходу, рівний 1,5 місяців. А MB & F поспішає похвалитися своїм унікальним шедевром, який включає в себе метеостанцію. Також є моделі з текстовим відображенням часу. Ці новинки представлені в стилі мінімалізм, і виконані в монохромному виконанні з використанням мінімально можливою кількістю деталей.

Таким чином, при виборі модних чоловічих годинників в 2014 році, необхідно, в першу чергу, орієнтуватися на стиль одягу, який доповнюватиме цей аксесуар. Класичний годинний корпус у поєднанні зі спортивним костюмом буде виглядати також безглуздо, як і масивний G-SHOCK, під рукавом суворого піджака. Основне ж напрямок трендам, як завжди задасть щорічна годинна виставка Baselworld. Вона пройде в швейцарському Базелі, наприкінці квітня-початку травня. На виставку, традиційно з'їжджається більшість представників годинного бізнесу, щоб показати покупцям свої новинки, які потім розійдуться по рітейлерам і опиняться на руках чоловіків всього світу.

Інформація надана http://crystalgroup.ua/