Перші брошки, як не дивно, з'явилися на спідницях. Саме цей одяг визнали найбільш придатною для нового прикраси дизайнери Модного Дому Chanel (їм приписують "авторство" перших моделей брошок). Слово "авторство" взято в лапки з простої причини: насправді даний аксесуар існував давно (ще древні єгиптянки, африканки, гречанки любили прикрашати себе живими тваринами і прісноводними). Просто тоді він не мав назви. А Коко Шанель надала унікальну ідею в чіткий образ - брошки.

З вчора - в сьогодні

Сьогодні брошками прикрашають будь-який одяг, вони відмінно виглядають на комірі блузок, краватках, поясах - політ фантазії не обмежений. Але ось, що все частіше констатують стилісти світового рівня популярності: багато справжні леді не вміють правильно носити брошки. Справа не в тому, що вони не в курсі модних тенденцій: щоб визначитися з трендами, досить заглянути в хороший магазин брошок.

Проблема в іншому: не всі розуміють, що даний аксесуар - цілком самостійне прикраса і ставлення до нього має бути відповідне. Як вибирати брошка з нагоди, які її варіації в центрі уваги відомих дизайнерів?

Що стосується трендів, то сьогодні модно все, що подобається жінкам:

  1. флористична тематика: крихітні трояндочки -брошкі і величезні квіти на плечі;
  2. фауністична тематика (а ще особливий писк останніх двох років - аксесуари у формі комах);
  3. ретро-вироби: імітації медалей, значків різних армій і спільнот.

З чим носити брошки?

І ось він - головне питання: в яких випадках брошка буде виглядати доречною, а який образ вона здатна зіпсувати? Для початку слід уточнити: під такий аксесуар потрібно правильно підібрати все - від пояса до туфель, від нашийного хустки до сумочки.

Що до одягу, то подібна прикраса варто використовувати з однотонними нарядами.


Бажано, щоб їх кольору не були надто яскравими. Виняток - поєднання червоної брошки і чорного маленького сукні або чорного прикраси і яскравого жовтого костюма.

Як і краватку (або нашийний хустку) брошка повинна підбиратися в тон взуття та сумочці. Добре, якщо в стилістиці виконання всіх перерахованих виробів буде дотримана єдина лінія (знову ж - фауністична або флористична, наприклад). Велика брошка - для пишних леді, тендітні жінки можуть поекспериментувати з хитромудрими довгими аксесуарами.

Крім брошки прикрас повинен бути мінімум. Кольє (ланцюжок з кулоном, намиста) варто виключити в принципі, як і браслети. З кільцями краще обмежитися. А ось сережки прибирати необов'язково, але вони повинні гармоніювати з брошкою.

Інформація про правильний вибір сережок на сайті http://bije.ru/catalog/sergi/.