Морозиво для більшості людей є улюбленим холодним ласощами. Багато і в холодну пору року із задоволенням ласують цим смачним продуктом. Дорослі не менше дітей люблять морозиво. Одні відправляються за ним в магазин, щоб в черговий раз насолодитися його смаком, інші щоб позбутися стресу, треті, щоб охолодитися в погожий літній день, а є й ті, хто їсть морозиво, щоб позбутися від голоду. Дієтологи рекомендують вживати цей продукт в їжу не частіше двох разів на тиждень.
Сьогодні не можна однозначно судити про користь чи шкоду цього прохолодного продукту.
Корисні якості морозива
У разі якщо морозиво готувалося з якісних інгредієнтів, то в його складі буде не менше ста корисних речовин, серед яких: жирні кислоти, ферменти, амінокислоти, мінеральні солі. Всі ці інгредієнти беруть безпосередню участь у швидкому обміні речовин. Крім того, цей продукт робить позитивний вплив на роботу головного мозку. Обов'язковою складовим морозива повинно бути високоякісне молоко, і тільки в цьому випадку воно принесе користь, підніме настрій і додасть енергії.
Лори радять ласувати цієї солодкістю, щоб загартувати горло.Негативні якості морозива
Цей продукт є висококалорійним, тому всі ті, хто стежать за своєю фігурою, повинні обмежити вживання морозива.
Якщо у вас підвищений рівень холестерину, то так само не варто захоплюватися цією солодкістю.
Дієтологи радять, тобто або вершкове, або плодово-ягідне морозиво. При цьому краще відмовитися від цієї солодощі з барвниками, різними добавками і т.д.
До складу морозива входить цукор, у зв'язку з цим його не рекомендується вживати людям, що страждають на цукровий діабет.
Також не варто зловживати цим продуктом все тим, хто страждає атеросклерозом, карієсом і хворобами серця.
Негативним наслідком від частого вживання морозива можуть стати головні болі. Вся справа в тому, що коли ми їмо ці ласощі, температура тіла знижується, внаслідок чого звужуються судини і в головний мозок надходить менше крові, що і провокує неприємні відчуття.
Маленьким дітям і підліткам рекомендовано їсти морозиво тільки через 30 хвилин після сніданку , обіду або вечері. Крім цього, ласощі краще давати не в чистому вигляді, а з додаванням фруктів і ягід.