Як правильно доглядати за руками, які особливості проведення манікюру, завдають чи шкоду накладні нігті .. Сьогодні ми відповімо на питання, які найбільш часто задають майстрам салонів краси.
Кажуть, що
накладні нігті псують натуральні: вони стають тонкими, ламкими і перестають рости ..
Так, дійсно, подібне трапляється, якщо майстер некваліфікований і матеріали, які він використовує, старого покоління. Такі препарати, а ними можуть бути і акрил, і гель, погано лягають на натуральні нігті і не володіють достатньою пластичністю. Щоб акрилове або гелеве покриття добре трималося, нігті роблять шорсткими, зменшуючи їх товщину або навіть пропилюючи борозенки. Безумовно, така жорстка обробка тільки нашкодить, особливо якщо нігті тонкі і слабкі. Відсутність пластичності у препаратів призводить до того, що штучний шар виходить дуже товстим, а це погано позначається на стані натуральних нігтів.
Чималий шкоди може принести і робота некваліфікованого майстра. Найбільш часто вона проявляється в неправильній підготовці натуральних нігтів, некоректному застосуванні грунтовки (праймера або бондакса), недотриманні консистенції, використанні щипців для видалення відшарованому покриття. Тому вибирайте салон і фахівця з хорошою репутацією і не женіться за дешевизною, яка часом обертається зіпсованими нігтями.
Нарощені нігті - розсадник для бактерій, які збираються між накладними та натуральними нігтями ..
Якщо мова йде про роботу поганого майстра , то з цим важко не погодитися. Відшаровування штучного покриття від натуральних нігтів є наслідком безлічі причин, пов'язаних з низькою якістю роботи. Часто такі "професіонали" пропонують клієнтам придбати клей для підклеювання накладних нігтів, що ще більше посилює проблему. У цьому випадку через парникового ефекту ріст бактерій збільшується.
Нарощувати нігті під час вагітності дуже шкідливо ..
Відомий американський хімік Дуглас Скун, авторитетний експерт професійних журналів про нігті Nails і NailPro, що видаються в США, стверджує, що нарощення нігтів не шкідливіше, ніж покриття їх лаком. Штучні нігті, що представляють собою полімери, дійсно нічим не відрізняються від звичайних лаків. Але при моделюванні нігтів в період вагітності треба враховувати, що в залежності від індивідуальних особливостей організму вони не завжди добре тримаються.
Роблячи манікюр чи педикюр в салоні, можна чимось заразитися ..
Щоб цього не сталося, серйозно підійдіть до вибору салону і переконайтеся, що в ньому підтримують чистоту і стерильність. Перше, з чого професіонал манікюру повинен почати роботу, - дезінфекція своїх рук і рук клієнта. Зверніть увагу на те, де майстер тримає інструменти. Якщо вони лежать в стерилізаторі, то все в порядку, якщо ні, то поцікавтеся щодо їх стерильності. У салоні за правилами Санепіднагляду повинні обов'язково бути присутнім два стерилізатора: ультрафіолетовий і теплової. Такі інструменти, як щипці і ножиці, тобто ті, які можуть травмувати шкірний покрив, необхідно обробляти в тепловому Гласперленовий стерилізаторі. Скляні кульки, що знаходяться в ньому, нагрівають до температури, яка вбиває віруси гепатиту та ВІЛ-інфекції.
За допомогою нарощення нігтів на ногах можна позбутися врослого нігтя ..
Так, це дійсно так. У США вже давно існує запатентований метод корекції таких нігтів, який носить назву stop-n-grow. За допомогою спеціальних пластикових пристосувань, роль яких виконують шматочки тіпсов, задають правильний напрямок росту нігтям. Потім ніготь разом з типсами перекривають акрилом. Методика дуже популярна і здатна на тривалий час, а то й назавжди, позбавити людину від подібної проблеми.
SPA-манікюр краще звичайного ..
SPA-манікюр - не тільки видалення сухої шкіри навколо нігтя, надання йому форми і покриття лаком. Найголовніше - догляд за шкірою рук. Відбілювання, зволоження, пом'якшення і безопераційна підтяжка в поєднанні зі звичайним гігіеніческім.манікюром - ось що таке SPA. Ця система, безумовно, ефективніше, ніж традиційний манікюр.
Обрізний манікюр шкідливий ..
Звичайно, метод, при якому не порушується цілісність шкірного покриву, краще, ніж видалення кутикули за допомогою ріжучих інструментів. При виконанні необрізної (європейського) манікюру з застосуванням різних спеціальних препаратів знижується ризик травмування околоногтевого валика, зменшується наростання сухої шкіри. Але в деяких випадках без обрізного класичного манікюру просто не обійтися. Думка про те, що він шкідливий, безпідставне.Чи існують дихаючі смоли для нарощення нігтів ..
Гелі, або смоли, як їх іноді називають через медообразное консистенції, являють собою полімерне з'єднання. Препарати різних фірм-виробників мають різні структуру і властивості. Пориста структура натуральних нігтів дозволяє виводити вологу і масло, що виділяються шкірою під нігтьову пластину. Таким чином нігті "дихають". Якщо структура штучним покриттям схожа з нігтьової, то можна говорити, що дихає й воно. Але більшою мірою це відноситься до акрілам, а не гелям. Саме за рахунок пористості відбувається розмочування акрилов при їх знятті з нігтів, що зовсім не характерно для гелів.
Акрилові нігті викликають алергію ..
Американський хімік, про який йшла мова вище, провів дослідження, що виявляють частоту виникнення алергічних реакцій нате або інші препарати для моделювання нігтів За його висновками найбільш часто викликають алергічні прояви ультрафіолетові та светоотверждаемие гелі, потім слідують акріли без запаху, за ними слабо пахнуть. Традиційні акріли із запахом внаслідок швидкої випаровуваності займають одне з останніх місць. Очевидно тому 80 відсотків клієнтів в салонах США - батьківщини моделювання? воліють такі нігті. До речі, моделювання нігтів, в тому числі і акрилом, у всьому світі як і раніше популярно.
Металеві пилочки псують нігті ..
Це насправді так. Уявіть напилок, яким знімають шар металу. Манікюрна пилка - той же напилок, тільки менших розмірів.
Після нього на нігті з'являються задирки. В результаті такої обробки натуральні нігті слабкі і ламаються. Зараз існують прекрасні пилки, що мають невелику шорсткість, яка не травмує нігтьову пластину.
Можна в домашніх умовах народними засобами зробити нігті міцними ..
Так, можна. Напевно, кожен помічав, що після відпочинку на морі нігті стають міцнішими. Тому всім рекомендую раз на тиждень робити сольові ванночки. В аптеках продається морська сіль, яку і слід використовувати для таких процедур. У півлітра теплої води додають дві-три чайні ложки солі. Ви сидите біля телевізора, а ваші руки - в море. Відмінним засобом для живлення нігтів є масляні ванночки. Підігрійте будь-яке рослинне масло (соняшникове, оливкове) і дайте нігтям поблаженствовать в ньому 15-20 хвилин. Це не тільки відмінна підживлення для матриксу, відповідального за ріст і стан нігтів, але і пом'якшення навколонігтьових валиків (кутикул). Нігті і шкіру рук рекомендую раз на тиждень протирати лимоном. Кислота, що міститься в ньому, справить пілінг сухої шкіри і відбілити її.
Неможливо позбутися звички гризти нігті ..
З цим не можна погодитися. Існує безліч способів, що допомагають впоратися з цією проблемою. Дорослим рекомендують наростити нігті, тобто закрити їх штучним покриттям. Дітям дуже допомагає щотижневий манікюр і особливо дизайн на нігтях. У цьому випадку малюки бояться зіпсувати його, дорожать їм і не вирішуються кусати нігті.
Існують Гелі на основі хвойних дерев, які дезінфікують нігті ..
Гелі та акріли - штучно створені полімери, вони мають подібний склад. Наприклад, основа акрилу - метакрилат, який є і основою гелю. Різниця між ними тільки в ініціатора - тієї енергії, під дією якої йде реакція полімеризації. В акрил - це теплова енергія, в гелях - енергія ультрафіолетового випромінювання. Згадка про хвойних деревах в даному випадку не виправдане. Швидше за все плутанина відбувається через простонародного назви гелів смолами, так як у них медообразное консистенція.
З точки зору здоров'я, модні зараз накладні нігті далеко не нешкідливі, і можуть стати причиною серйозного захворювання нігтів, пише журнал "Жіноче здоров'я". Перш за все, може з'явитися дистрофія нігтів, порушення структури нігтьової пластинки. Раніше цього захворювання піддавалися нігтьові пластинки ніг, а зараз, особливо серед молоді, це захворювання в переважній більшості випадків починається з нігтів рук.
Накладні нігті вимагають спеціальної обробки своїх власних нігтів. При необережної чи неправильної обробці нігтям наносяться мікротравми. У них потрапляє бактеріальна інфекція і може розвинутися грибкове захворювання. Починається руйнування нігтя. Нігтьова пластинка відшаровується від нігтьового ложа. Ніготь починає жовтіти, чорніти, потовщуватись, кришитися. Якщо уражається Паросткова зона, ніготь перестає рости або росте не так, як потрібно. Деформація нігтьової пластинки може призвести в кінцевому підсумку до втрати нігтя. А це вже не тільки косметичний, але і фізичний недолік.