Мезотерапія - це відносно проста косметологічна процедура, яка в короткі терміни позбавляє від зморшок, другого підборіддя, провисань шкіри. Крім того, ін'єкції спеціальними препаратами надають омолоджуючу дію, усувають косметичні недоліки і виліковують деякі шкірні захворювання.

Такий вражаючою ефективністю впливу мезотерапія особи зобов'язана точному попаданню активних речовин, що входять в мезококтейль, безпосередньо в проблемні місця, де вони відразу ж починають виробляти еластин і колаген, які активно відновлюють структуру шкіри зсередини, повертаючи їй молодий і здоровий вигляд.

Показання і протипоказання:
Процедури рекомендовані при зниженні тонусу шкіри і появі перших ознак її старіння. У таких випадках в комплексі з ін'єкціями може використовуватися професійна косметика для зрілої шкіри, яка закріпить ефект від введення мезококтейль.

Крім того, методи мезотерапії можна застосовувати при спотворенні овалу обличчя, вугрової висипки, травматичних шрамах, рубцях, куперозе та ін.

Протипоказаннями до мезотерапії особи є: вагітність і грудне вигодовування, алергія на препарати коктейлю, жовчокам'яна хвороба, деякі онкологічні та шкірні захворювання.

Процедура мезотерапії
Склад мезококтейля підбирається індивідуально для кожного пацієнта, залежно від конкретної ситуації і особливостей організму.


Потім речовина мікродозами вводиться в певні зони на глибину від 1 до 6 мм.
Ін'єкції можуть проводитися мануально (вручну) або за допомогою спеціального інжектора (апаратно). Але при мезотерапії обличчя краще використовувати мануальні методи введення препаратів, так як вони дозволяє лікарю здійснювати маніпуляції більш делікатно й обережно.

Ін'єкції абсолютно безболісні, тому що їх роблять найтоншими голками, які непомітно для пацієнта проникають під шкіру і при цьому не залишають слідів.

Принцип дії ін'єкцій заснований на тому, що вони подразнюють нервові закінчення епідермісу, і це викликає рефлекторну реакцію, що призводить до активізації кровообігу і обмінних процесів.
Повний курс лікування може становити від 5 до 10 сеансів з інтервалом в 1-2 тижні.