Перманентний макіяж або, інакше кажучи, татуаж зараз знаходиться на піку популярності. Такий високий попит на даний вид косметичних послуг цілком зрозумілий. Кожна жінка хоче виглядати чудово, природно і при цьому не витрачати багато часу на щоденний макіяж. І татуаж виконує це маленьке жіноче бажання.
Що це за звір?
Татуаж являє собою дуже легку татуювання. Татуювання, як відомо, не змиваються, а перманентний макіяж зникне з вашого обличчя через 3-6 років (вам можуть запропонувати "нафарбуватися" і на менший термін, наприклад на 6 місяців, все залежить від технології і якості). Відбувається це за рахунок того, що фарба не вводиться глибоко, а залишається на верхніх шарах шкіри. Таким чином, шляхом природного поновлення клітин, татуаж поступово втрачає колишню яскравість, а потім і зовсім сходить.
Татуювання - це досить болюча процедура. Те ж саме можна сказати і про перманентний макіяж. Адже всі проробляється тієї ж машинкою, тільки голочки у неї більш тонкі і мають менший розмір. До того ж, шкіра на обличчі тонка і ніжна. Тому в хорошому салоні краси вам обов'язково запропонують зробити місцеву анестезію. Якщо перманентний макіяж робиться на повіках, то тут використовуються спеціальні краплі для очей, що володіють анестезуючим ефектом.
Перманентний макіяж - процедура непроста. І проходить вона, як правило, у два-три етапи. Це необхідно для того, щоб фарба рівномірно розподілилася під шкірою. Один сеанс - це дві-три години майже ювелірної роботи тату-майстра.
1. Губи
Татуаж - відмінний спосіб змінити або просто підкоригувати форму або колір губ. Майстер може запропонувати вам кілька варіантів: підвести природний контур губ і тим самим зробити його більш виразним, підкоригувати форму і приховати нерівності, візуально збільшити обсяг губ, намалювавши контур вище природного.
У хорошому салоні краси вам запропонують просто величезну кольорову палітру. До того ж, фарби можна змішувати, а значить, ви маєте можливість підібрати практично будь-який відтінок.
Зробивши перманентний контур, ви відразу помітите, що ваші губи стали привабливішими і витонченішою. Така процедура, позбавить вас від необхідності щодня користуватися олівцем, а помада більше не буде розтікатися. Але татуаж на губах - задоволення не з дешевих. Зверніть особливу увагу на салон в якому ви будете робити татуаж, там повинні працювати професіонали своєї справи, вам повинні дати попередню консультацію. Подивіться, чи не тисне на вас фахівець, якщо він прислухається до вашої думки, то є сенс звернутися саме до нього. Такий професіонал з рідні лікарям, так само відповідально й важливо.

2. Очі
За допомогою перманентного макіяжу ви також можете попрацювати над своїми оченятами. Звичайно, в якості полотна для татуажу буде використовуватися не сам очей, а повіку. Ви можете просто підвести верхню або нижню повіку, можете намалювати стрілки, можете створити "ефект густих вій".


Така процедура буде коштувати не менше 5000 рублів.
Ви давно мріяли про пухнастих віях, які зроблять ваш погляд м'яким і виразним? Можливо, вам підійде така процедура, як "ефект густих вій". Полягає вона в тому, що майстер заповнює пігментом межреснічного простір століття маленькими штришками або крапочками. Таким чином створюється ефект густоти і яскравості вій. Такий вид перманентного макіяжу підходить абсолютно всім, і буде красиво виглядати на обличчі будь-якої форми.
Така процедура як "ефект густих вій" може поєднуватися з простою декоративної підведенням. Тонка лінія може бути проведена як на верхньому, так і на нижньому столітті, за вашим бажанням майстер може зробити більш товсту підводку або провести стрілку. Саме стрілки дозволяють візуально змінити розріз очей, збільшити розмір. За допомогою стрілки можна підняти або опустити куточок ока. Завдяки перманентної підводці, можна домогтися практично будь-якого бажаного ефекту, дотримуючись необхідної товщини, довжини, вибираючи правильний колір і відповідну інтенсивність. І після всіх процедур навколишні обов'язково відзначать, як перетворився ваш погляд.
3. Брови
Татуаж брів - процедура не настільки складна, як вищеописані, і тому коштує вона дешевше. Московські ціни на неї починаються з 4000 рублів.
Перманентний макіяж допоможе підкоригувати форму брів і зробити її максимально відповідною для вашого обличчя за формою, кольором, розміром. За допомогою татуажу ви зможете зробити брови вашої мрії, зможете збільшити або зменшити їх до потрібного розміру, зможете зробити брови товстіший або ж, навпаки, залишити "ниточкою". При бажанні, можна зробити брови густішими, а їх колір - більш насиченим.
Якщо перманентний макіяж на бровах не повторює в точності натуральну форму брів, а в більшості випадків саме так і буває, то надалі вам необхідно буде лише вискубувати волоски , що з'являються за межами татуажу. Це все, що потрібно для підтримання нової форми брів.

4. Родимки і пігментні плями
Завдяки татуажу обличчя можна не тільки зробити чудовий макіяж, але і намалювати або, навпаки, сховати (але не опуклу) чарівну родимку, замаскувати пігментні плями, шрами і інші вади шкіри.
Тут ціна безпосередньо залежить від складності та обсягу виконаної роботи. Ризик при такій процедурі, звичайно ж, є. Як, власне, і при будь-якому вигляді татуажу. Це можуть бути нечіткі, розмазані або криві лінії, неправильно підібрані кольори, що не підходять типом і кольором обличчя. Є також ризик наштовхнутися на непрофесійного майстри, які не стерильні інструменти і неякісні фарби. Тому так важливо вибрати хороший салон краси і досвідченого тату-майстра.

Пам'ятайте, що ви довіряєте свою красу іншій людині, так що краще подбати про це заздалегідь !!!