Зморшки, набряки, "мішки" під очима, целюліт, розтяжки і багато інших прикрі непорозуміння, пов'язані зі старінням організму - все це можна виправити. Принаймні, так стверджують творці процедури під назвою "термаж". Причому вирішити проблеми можна без таких серйозних втручань як пластичні операції.
Як це працює
Відродити колаген, через "втоми" якого старіє шкіра - основна мета, з якою проводиться термаж. Випромінювання радіохвиль повертає волокнам колагену ті властивості, що характерні для молодої шкіри - відповідно і повертається колишня еластичність, втрачена з віком. Результат цим не обмежується - термаж сприяє виникненню нових колагенових волокон, що практично забезпечує шкірі нове життя. Відразу ж після процедури вона стає пружною і молодий за рахунок "розігрітого" випромінюванням колагену, а протягом наступних декількох місяців запаси його поповнюються, що дозволяє утримувати отриманий результат досить довго - до двох-трьох років.
Випромінювання радіохвиль повертає волокнам колагену ті властивості, що характерні для молодої шкіри - відповідно і повертається колишня еластичність, втрачена з віком.
Ексклюзивне задоволення
Термаж з упевненістю можна віднести до категорії королівських задоволень. Навіть у Москві її роблять далеко не у всіх косметичних клініках - відповідно, у багатьох містах такої можливості і зовсім немає. Справжній термаж проводиться на дуже дорогому обладнанні, забезпеченому спеціальною системою охолодження. При використанні інших апаратів можливі неприємні побічні ефекти: нерівномірно, асиметрично підтягнута шкіра, шорсткості, опіки і тому подібні проблеми.
Варто говорити, що, зважившись зробити собі такий подарунок, як термаж, довіряти проведення процедури можна лише кваліфікованому спеціалісту?
Крім медичної освіти він повинен мати ще й додаткову підготовку, що дозволяє працювати на Thermacool - апаратах, призначених для термажа. Лікар, який збирається практикуватися в цій області, займається з тренером з компанії-виробника і лише після цього отримує дозвіл на практику.
Вперше експеримент з радіочастотним ліфтингом провели в кінці 90-х років двадцятого століття, після чого апаратура протягом декількох років проходила складну сертифікацію. Сьогодні процедуру практикують в 70 країнах, але вона як і раніше доступна не всім - і не тільки через малу числа клінік, де є необхідне обладнання, але і, звичайно, через ціну.
Ексклюзивна процедура, само собою, і вартість має ексклюзивну. Тому, якщо ви побачили на сайті якийсь клініки пропозицію пройти курс термажа "всього за 8-10 тисяч рублів", немає ніяких причин радіти і вже тим більше поспішати стрімголов до чудо-косметологів, боячись, що "акція закінчиться і знижок більше не буде ". Столичні ціни на кілька сеансів термажа (а в курс їх входить декілька) коливаються від 95 до 150 тис.


Рублів, залежно від зони тіла, яка потребує лифтинге. Тому довіряти дешевим "акціям" - нерозумно і небезпечно. Якщо підтяжку на "лівому" апараті зробить некваліфікований лікар, замість очікуваного карколомного результату можна заробити собі дефекти шкіри плюс неприємні спогади на все життя.
Здивування з приводу широкого діапазону цін нерідко зустрічається в обговореннях супермодного нині натурального ліфтингу. На жаль, саме рекламою неякісних послуг в Мережі воно і обумовлено.
Чи буде боляче?
З ранку до ночі згоряють на роботі бізнес-вумен напевно будуть раді дізнатися, що витрати будуть потрібні тільки грошові - часу термаж відніме мінімум.
Зробити термаж так, щоб не було боляче - за це, знову ж таки, відповідає якість використовуваної техніки. Якщо процедуру вам роблять на справжньому апараті для термажа, то вона буде абсолютно безболісною і не зажадає ніякої анестезії або іншої підготовки. Очистити шкіру, зняти з себе ювелірні прикраси, годинники - от і все, що потрібно. Насадки, за допомогою яких, власне, і проходить випромінювання, самостійно регулюють всі параметри: силу радіохвиль, температуру, межі оброблюваної ділянки шкіри. Задати стандартні показники для всіх пацієнтів не можна, і передбачені творцями технології сенсори чуйно реагують на особливості шкіри кожної людини. Тому обпектися або випробувати інший серйозний дискомфорт при правильному застосуванні правильної апаратури неможливо. Принаймні, фахівці впевнено заявляють, що справжній термаж ускладнень за собою спричинити не може.
Що ж, дати собі шанс знайти красу і молодість хоча б раз у житті зобов'язана кожна з нас. З ранку до ночі згоряють на роботі бізнес-вумен напевно будуть раді дізнатися, що витрати будуть потрібні тільки грошові - часу термаж відніме мінімум.
Потрібно лише прийти на процедуру, яка може тривати від 20 хвилин до 2-х годин, а після неї - спокійно вирушати у своїх справах. Ніякої реабілітації і вже тим більше смутного і нелюбимого всіма лікарняного проведення часу не буде потрібно.
Протипоказання
Якщо рідкісний фахівець знайдений, дата проведення процедури призначена, а сума, приготована для оплати, чекає свого часу в конвертику, вас можна привітати .. втім, стривайте. Термаж, як і будь-яку косметичну процедуру, що обіцяє сильний ефект, можна робити не всім. Захворювання кровоносної та серцево-судинної систем, наявність кардіостимулятора, дефібрилятора і подібних імплантованих пристроїв; інфекції, цукровий діабет, пухлини (навіть доброякісні), вагітність - все це стовідсоткові протипоказання. Якщо ж точних діагнозів немає, але є близькі до названих проблем підозри, краще відразу чесно сказати про це лікаря і вже разом з ним розбиратися, чи не зашкодить вам термаж.