Виглядати природно і при цьому чарівно - завдання не з легких! Домогтися бажаного результату шляхом відвідування дорогих курортів, за допомогою очищення організму та занять спортом частково, звичайно, можна. Але ж краса залежить від незліченної кількості найрізноманітніших факторів, у тому числі від їх сукупного впливу, а не окремо взятих. Однак у більшості випадків у нас, у жінок, не вистачає ні часу, ні сил, ні коштів для проведення всіх таких необхідних і корисних процедур. Так, наприклад, на нанесення макіяжу перед роботою в дев'яноста дев'яти випадках зі ста у жінки залишається всього лише близько 15-20 хвилин.
Але навіть за цей невеликий проміжок часу можна створити гармонійний і привабливий образ. Необхідно пам'ятати, що при нанесенні макіяжу потрібно враховувати деякі важливі моменти. Наприклад, особливості зовнішності жінки. Більшої виразності особі блондинки додадуть фарби насичених, яскравих відтінків, темноволосою жінці зі смаглявим обличчям підійдуть темні тональні відтінки, а для рудоволосої найбільш підходящими будуть бежеві, світло-коричневі і золотисті. Не варто забувати і про час доби. Денний макіяж повинен бути більш стриманим, володіти легким колірним нюансом, вечірній ж, навпаки, повинен бути більш соковитим і контрастним.
Правило перше: не варто зловживати тональним кремом, його потрібно накладати тонкий шаром, тоді шкіра буде виглядати природно. При нанесенні тональної основи краще застосовувати губку або одноразовий ватний тампон. У процесі нанесення тону не забувайте згладжувати різкі межі і переходи, особливо в області вилиць, носа, лоба і щік. Після цього нанесіть легкими і рівномірними рухами пензля тонкий шар пудри. Слід уникати дуже світлою тональної основи, вона робить обличчя занадто блідим і втомленим. Головне правило правильно підібраного тону - практично повна відповідність вашого природного кольору обличчя.
Правило друге: Використовуючи олівець для очей, необхідно проводити тонку лінію, товстий контур візуально зменшить і некрасиво звузить ваші очі. При нанесенні тіней слід пам'ятати, що занадто товстий їх шар виглядає дуже неакуратно і вульгарно, і, до того ж, самим невигідним чином підкреслює зморшки.
Правило третє: Одним з важливих чинників при нанесенні макіяжу є рум'яна, їх правильне використання.


Шар рум'ян ні в якому разі не повинен бути надто рясним, це створює дешевий і смішний вигляд їх власниці. Наприкінці придивіться до себе: якщо вам для завершення буде достатньо лише трохи підфарбувати губи і вії, то, отже, ви все зробили правильно і рум'яна нанесені так, як треба.
Правило четверте: При правильному створенні макіяжу дозволяється робити акцент тільки на якусь одну частину обличчя. Наприклад, виділяючи очі, губи слід залишити нейтральними, злегка підфарбувавши їх напівпрозорим блиском. Або, навпаки, ви можете більше виділити губи, залишивши очі природними. не експериментувати Однак з надто яскравими відтінками тіней, наприклад, з яскраво-блакитними, краще не експериментувати. Вони звертають на себе набагато більше уваги, ніж увесь інший макіяж, що порушує ефект цілісності та плавності. Що стосується сірих відтінків тіней, то вони роблять зовнішній вигляд втомленим. Теж саме можна віднести і до ліловим помадам.
Правило п'яте: Якщо ви вирішили зробити акцент на очі, слід нанести світлими тінями кілька штрихів навколо очей, а якщо на губах - для завершення макіяжу варто лише трохи підфарбувати вії. Найчастіше вибір кольору тіней безпосередньо пов'язаний з настроєм і тим одягом, якою ви сьогодні вирішили віддати перевагу. Але не варто забувати, що категорично не можна використовувати для макіяжу очей тіні, які повністю відповідають відтінку ваших очей. Так як глибина природного кольору очей відразу втрачається. Кращим рішенням буде використання оттеняющих кольорів. Наприклад, зеленим очей ідеально підійдуть коричневий і фіолетовий. І ще одне правило при нанесенні тіней: темні кольори необхідно завдав зверху під уже світлої областю брів, а світлі - над стрілками і під очима.
Що стосується кольору помади, то його слід підбирати індивідуально, проте в холодну пору року перевага все ж віддається більш яскравим відтінкам. І остання порада - потрібно бути дуже обережними при використанні олівця для губ: адже він може підкреслити ка кващі переваги, так і наявні недоліки.
Пам'ятайте: Треба завжди знати міру в накладенні фарб, пам'ятати про те, що великий шар фарб не надає краси.
Тепер - ви готові підкорювати, удачі!

Підготувала: Калашнікова Олена