Один з найдієвіших методів боротьби з целюлітом полягає в застосуванні обгортання, причому відмінним вибором стануть і домашні обгортання, і салонні. Експерти кажуть, що правильне проведення даної процедури, спрямованої проти целюліту, може дозволити позбутися одного сантиметра непотрібного обсягу вже після одного сеансу.
Максимального ефекту можна досягти за допомогою антицелюлітних обгортань, які поєднуються з правильним режимом вживання їжі і заняттями фізичними вправами. Завдяки антицелюлітні обгортання жіночий організм отримує можливість виводити непотрібну рідина, що сприяє зменшенню обсягів певних проблемних ділянок.
Перед тим, як ви почнете виконувати антицелюлітні обгортання, необхідно вибрати спосіб, який буде найбільш результативним у вашому конкретному випадку: гарячий або холодний. Гарячі обгортання використовуються в більшості випадків для схуднення, а холодні можуть набагато краще тонізувати нашу шкіру. Однак необхідно розуміти, що обидва методи сприяють кращому кровообігу, роблять шкіру більш еластичною і видаляють непотрібний "багаж" на проблемних зонах.
Домашні обгортання проти целюліту
Антицелюлітні обгортання, як ми вже згадували, можна виконувати в домашніх умовах, причому їх ефективність може бути такою ж високою, як і у салонних процедур. Для того щоб проводити такі обгортання у себе вдома, не треба купувати спеціальне обладнання або мати які-небудь серйозними навичками. Все ж, певну інформацію потрібно знати. Насамперед, потрібно ознайомитися з існуючими протипоказаннями, щоб уникнути можливих негативних наслідків. Антицелюлітні обгортання заборонені жінкам із захворюваннями нирок, серця, судин, шкірними хворобами, варикозним розширенням вен, а також вагітним.
Для досягнення значних успіхів знадобиться харчова плівка шириною приблизно 30 сантиметрів, один із засобів для обгортань, а також скраб для тіла.


Крім цього, потрібно підготувати якусь теплу річ, наприклад, вовняний шарф або ковдру.
З самого початку необхідно очистити шкіру, для чого застосовується скраб. Після цього потрібно розподілити використовуваний засіб по шкірної поверхні, причому нанести потрібно шар досить великої товщини, і обернути проблемну ділянку плівкою, рухаючись при цьому в напрямку знизу вгору. Але не варто забувати про те, що плівка не повинна заважати природному кровообігу, тому не натягуємо її дуже туго. Потім обертаємо тіло ковдрою і лежимо близько півгодини.
Якщо під час процедури вам стало погано або ж ви відчуваєте сильне печіння шкіри, треба відразу ж припинити цей сеанс. Після цього тіло рекомендується сполоснути і змастити шкіру за допомогою крему проти целюліту. Тривалість курсу обгортань становить близько 10 сеансів, робити які треба через 2-4 дні.
У продажу можна знайти вже готові засоби для обгортання проти целюліту, проте можна також застосовувати склади, приготовлені своїми силами. Хороший ефект можна отримати в результаті використання глиняних або грязьових обгортань, причому вихідні речовини для таких процедур можна знайти практично у всіх аптеках. Продають такі кошти у вигляді порошку. Також в аптеках продають термогель для обгортань, спеціальні водорості, а також суміші з парафіном.
Удома можна приготувати масло з суміші ефірних і рослинного масел (наприклад, перемішати пару крапель ароматичного масла з 20 мл оливкової олії). Цитрусові ефірні масла, а також масла лаванди, кориці, ялівцю, ветівера і петітгрейна рекомендується змішувати з медом. Відмінним вибором стануть також обгортання проти целюліту з кавовою гущею.