Класичний хвіст завжди був і залишається в моді, при цьому на таку укладання йде мінімум часу, якого у нас, у жінок завжди просто в обріз. Але хвіст - це так банально і нудно, скажете ви, але ж навіть давно відома зачіска може заграти по-новому на вашому волоссі, потрібно лише знати кілька секретів, а простіше кажучи - різноманітні варіанти найпростішою і улюбленої укладання - це те, що нам з вами потрібно на кожен день.
Варіант №1 - Хвіст низький
Це класика жанру (див.фото на початку статті). Однак і тут все не так просто - щоб волосся виглядали ідеально гладкими, краще скористатися будь-яким засобом для укладання, але ні в якому разі гелем (він ускладнює волосся, і є ризик, що ваш хвостик може і зовсім зійти нанівець). Розітріть невелику кількість засобу долонями, а потім розподіліть його по всій довжині волосся, після чого зберіть волосся в хвіст на потилиці.
Варіант №2 - Хвіст об'ємний
Звичайний класичний хвіст вам не до душі і здається нудним? Тоді ви можете спробувати контраст - гладке волосся у особи та об'ємні кінці. Розпушити хвіст можна, начесав пасма гребінцем з частими зубчиками. Такого ж ефекту можна досягти за допомогою гарячого стайлера. Однак зауважте, проробляти всі ці маніпуляції слід лише тільки після того, як хвіст буде надійно зафіксований.

Варіант №3 - Хвіст вечірній
Говорячи "вечірня зачіска", ми зазвичай увазі так званий "пучок". Так, але тільки не цього літа. Фаворити цього сезону - це акуратно укладене волосся, у тому числі хвости. Отже, для створення так званого "вечірнього хвоста" потрібно спочатку зібрати волосся на маківці або на потилиці, потім закріпити волосся гумкою (замаскувати її можна витягнутої з хвоста пасмом).


Після закінчення всіх маніпуляцій трохи збризніть хвіст блиском.

Варіант №4 - Хвіст високий
Боїтеся висоти? Дуже даремно, адже існує така закономірність - чим вище хвіст, тим вище виглядають вилиці. Не забудьте, що зібрати волосся у хвіст буде набагато легше, якщо відкинути голову назад. Для додання гладкості волоссю, скористайтеся широкою плоскою гребінцем. Після закінчення зафіксуйте зачіску лаком для волосся: бризніть невелику кількість лаку на пальці і пригладьте неслухняні волоски на лобі і скронях.

Варіант №5 - Хвіст пишний (з начосом)
романтичності образу, як правило, надають не тільки кучерики, але і підняті на маківці волосся. Для створення цього варіанту нанесіть на волосся трохи засобу для обсягу або формування хвилястих пасом. Після цього начешіть волосся або, трохи піднявши, закріпіть верхню пасмо шпилькою. Ну і нарешті зробіть хвіст, а в кінці злегка збризніть волосся лаком.

Варіант №6 - Хвіст закручений, або Хвіст-равлик
Пальцями розпушити волосся на маківці, потім зберіть їх в хвіст і закріпіть прозорою гумкою, або гумкою під тон вашого волосся. Потім, притримуючи однією рукою основу хвоста, закручуйте іншою рукою кінці волосся таким чином, щоб вони впали на одну сторону, і вийшла так звана "равлик". І в завершенні закріпіть все це шпилькою і нанесіть розгладжує засіб, або ж будь-який засіб для додання блиску волоссю.

Підготувала: Калашнікова Олена