Часта зміна кольору волосся
Чим погано? Міняти відтінок свого волосся час від часу - це цілком нормально. Однак проводити це постійно (частіше 1-2 разів на 1,5 місяця), або ж радикально змінюватися з блондинки в брюнетку - вельми шкідливо для стану вашого волосся, а значить і для вашої краси в цілому, так як волосся втрачає свій блиск, стають дуже сухим і ламким, а, погодьтеся, що це видовище не з приємних. Освітлення - більш небезпечна і шкідлива для здоров'я вашого волосся, ніж перетворення з блондинки в брюнетку. Тому такий вам порада: не робіть освітлення більш ніж на 1-2 тони за раз, краще поступово, тоді і волосся скажуть вам велике спасибі. Що стосується перевтілення блондинки в брюнетку, то тут менш страшно і небезпечно, тому що можна використовувати фарбу кожні 3 тижні, але за умови, що фарба буде на безаммиачной основі. І, важливий момент, не забудьте про догляд за волоссям після фарбування, особливо, після освітлення. Дбайте про своє волосся!
Випрямлення волосся
Чим погано? Прямі гладке волосся, хвилясті по плечах. Безумовно, все це виглядає ну просто дивовижно, але дуже і дуже шкідливо! Щодня випрямляючи ваше волосся за допомогою "прасуванням", ви висмоктуєте з них весь запас вологи, тим самим вельми їх послаблюючи і роблячи їх дуже ламкими і некрасивими. Нічого дивного в тому, що вони після всього цього починають сильно випадати і сильно січеться.
Витискання прищів
Чим погано? Ой, прищ! І давай його швидше тиснути! Знайоме? Але запам'ятайте одне головне правило: у разі, якщо прищ не чіпати руками, він в змозі зникнути через пару-трійку деньків, а якщо ви займаєтеся щоденним їх видавлюванням, то не чекайте, що прищ покине вас раніше, ніж днів так через сім-десять , а щось і набагато довше. Крім того, якщо весь час чіпати і тим більше тиснути прищі руками, то вас через якийсь час чекає поповнення в їх сімействі - сімействі прищів є зважаючи. Так що будьте терплячі, нехай прищик пройлет сам собою, як і повинен. Ви ж можете йому в цьому допомогти, використовуючи саліцилову кислоту двічі на день, але не більше, і тільки ватним тампоном потрібно її наносити на область ураження, так би мовити.
Використання тестерів в магазині
Чим погано? Користуючись тестерами помад або інших кометіческіх коштів, ви можете легко роздобути якусь нитку заразу - герпес від пробника помади, коньюктивит від туші, роздратування (і це як мінімум) - від крему.


Повірте, це не така вже й рідкість, тому дотримуйтесь простих правил гігієни. Адже ви не знаєте, хто використовував цей тестер до вас, і які захворювання були у тієї людини. Тому побережіть себе!
Надмірне вищипування брів
Чим погано? Ви намагаєтеся домогтися ідеалу, підправити трошки, ще трохи, тут, і ось тут ще не так і І.Д. Теж знайома ситуація? Однак замість ідеальної форми брів ми відем тоненькі ниточки, та до того ж одна вище іншої. Думаєте надмірно тонкі брови - це стільки красиво, повірте, не всім це йде, і часом це надає особі дурний і смішний вигляд.
Перш ніж робити самостійну корекцію, ретельно вивчіть ваші брови. Можливо, вашим бровам ця сама корекція і не потрібна зовсім. До речі, зараз в моді природна форма брів, тому подумайте, можливо буде досить просто акуратно розчесати їх і укласти за допомогою спеціального безбарвного гелю.
Перетворення макіяжу в нудну битовуху
Чим погано? Відразу варто нагадати, що фарбуватися в 30 років так, ніби вам все ще 18 - яскраві чорні вії, яскраво-сині тіні блискітками, червона помада тощо.- це щонайменше, вульгарно. І повірте, ніякої красою тут і не пахне. У всьому потрібно знати міру, до того ж, мода весь час змінюється, і якщо раніше той чи інший вид макіяжу був популярний і користувався успіхом у чоловіків, зараз вважається просто несмаком! Не варто постійно накладати макіяж в поспіху, якщо ви спізнюєтеся на роботу, використовуйте мінімум макіяжу в цей день, зробіть більше акцент на ваші гарні губки! Повірте, це буде виглядати набагато краще, ніж ви з Пешке будете накладати вельми яскравий макіяж як попало! Пам'ятайте, природність завжди в моді! І ще - ніколи не бійтеся пробувати щось новеньке! Завжди фарбували губи червоною помадою, ось спробуйте-но бежеву ?! Ніколи не користувалися ліловими тінями, а вони якщо вони якраз в моді - чому б і не поробовать? А?
Пробуйте, і, головне, не забувайте про вищенаведених радах, і тоді ви точно не залишитеся непоміченою!
Підготувала: Калашнікова Олена