Наближається Новий рік і кожна жінка замислюється про те, щоб виглядати максимально привабливо і притягувати захоплені погляди оточуючих.

У процесі планування свого святкового образу потрібно звертати увагу не тільки на наряд, макіяж та зачіску, а й на нігті. Саме від ступеня доглянутості нігтів, наявності акуратного манікюру складається думка про дівчину.

Натуральні або нарощені нігті?

Звичайно, немає нічого кращого натуральних нігтів. "Свої" нігті - це природність і вишуканість. Але не всяка дівчина може мати натуральні нігті необхідної довжини в силу різних причин: проблеми зі станом нігтів (ламкість, перетин), недостатня довжина.

А довгі, доглянуті нігті потрібні тут і зараз: скоро весілля, ювілей подруги , важлива зустріч - адже так хочеться справити враження!

Саме в цій ситуації приходить на допомогу одне з сучасних досягнень індустрії краси - послуги з нарощування нігтів.

За словами стиліста студії нейл арту " дай п'ять! " Анни Жбанова, більшість салонів краси пропонують нарощування нігтів на основі акрилу, гелю і біогелю. Ці матеріали популярні, але кожен має свої відмінні ознаки.

Наприклад, гелеве нарощування - прекрасна основа для того, щоб зробити художній дизайн нігтів. Малюнок на "гелевих" нігтях виразний, поверхня нігтя гладка, блискуча.


Нігті на біогелю на додаток до існуючих характеристикам ще й зміцнюють нігтьову пластину. Акрилові нігті, досить міцні, еластичні і легкоснімаеми. Крім того, нарощування нігтів виконують як типсами (готові штучні нігті), так і "на формах" (подовження натурального нігтя).

Дизайн нігтів: ідеї для модниць в Новому році

Зробити ефектний і оригінальний манікюр самостійно не складе вам особливих труднощів.

1. Справжній хіт 2010 року - "тигрове" манікюр.

Нігті покривають бежевим або цегляним лаком з перламутром. Коли лак висохне, малюємо характерні тигрові смужки чорною фарбою для нігтів. Зверху покриваємо безбарвним лаком для закріплення.

2. Чорне/червоне із золотом.

Перший шар - основа. Далі - чорний або червоний. У формі квадрата наносять попередньо змішані з прозорим лаком золоті блискітки. Після того, коли лак підсохне, на квадраті малюють квітка чорним або червоним лаком. Закріплюють прозорим лаком.

3. Френч навпаки.

Застосовується принцип класичного французького манікюру з акцентом на кінчик нігтя. Але головна відмінність, що для цього манікюру потрібно використовувати поєднання яскравих, соковитих кольорів: помаранчевий-зелений, синій-жовтий та ін.

Будьте чарівні на будь-якому торжестві!