Вже не за горами Новий 2010 рік. Час готуватися, а у нас ще стільки справ. Все ж пора приділити пару хвилин власній красі і записатися на прийом в салон. Звичайно, не обов'язково робити це, адже можна просто купити необхідні косметичні засоби і здійснювати процедури по догляду за тілом будинку. Сьогодні ми поговоримо саме про цей варіант розвитку подій.

Отже, ви відправилися в салон за косметичними засобами. На що варто звернути увагу? Будемо більш самокритичними і звернемо увагу на область декольте, стегон і живота. Варто подивитися і на стан шкіри обличчя. Ось з усіма недоліками і будемо боротися. Давайте почнемо з області стегон. Напевно, ви стикалися з таким явищем як целюліт. Варто пам'ятати про нього навіть тоді, коли немає видимих причин для занепокоєння. Справа в тому, що профілактика тут відіграє дуже важливу роль. При поході в салон за косметичними засобами пропоную подивитися вам на продукцію компанії GUAM. Чому я виділяю саме цю компанію? Просто їх продукція створюється з натуральних компонентів, давно використовується у всьому світі і дає помітний ефект. За допомогою подібних засобів можна проводити антицелюлітні обгортання, адже саме такі дають вельми помітний результат. Це пояснюється тим, що при дії температур жири починають розщеплюватися і "звільняють" проблемну зону, целюліт відступає. Крім того, існують і антицелюлітні креми, які досить просто наносити.

Відразу ж звернемося до області живота.


За допомогою косметичних засобів також може відбуватися і спалювання жиру на животі, зараз це досить широко використовується. Найчастіше позитивний ефект спостерігається саме при регулярному і грамотному виконанні процедур. Для того, щоб позбутися від видимих недоліків, можна використовувати спеціальну маску для обгортання GUAM. Наносити її потрібно досить товстим шаром на проблемні зони, причому на руки потрібно надіти гумові рукавички. Після нанесення маски обертається проблемне місце поліетиленовою плівкою і повинно знаходитися в такому стані приблизно 45 хвилин. Так, посилюється кровообіг в проблемній зоні, активізуються обмінні процеси і відбувається розщеплення жирів.

Тепер поговоримо про особу. У тому випадку, якщо попередні недоліки можна приховати, то особа буде складніше заховати за маскою. Отже, починаємо виправляти недоліки з того, що звертаємося до спеціальної косметиці. Давно відома спа косметика і так любима вона саме за свою дію. Ефективність процедур стає помітна практично відразу, а все це завдяки використанню в засобах виключно натуральних компонентів. Краще всього придбати комплекс засобів, що включає маску для обличчя, тонік, лосьйон, засіб для вмивання, крем для шкіри обличчя та повік.

Вдалого Нового року!