Весна, все навколо прокидається і перетворюється, але з нами таких чудес, на жаль, не буває, все доводиться робити самим. Доводиться докладати максимум зусиль, щоб привести своє тіло, своє обличчя, своє волосся, і свої нігті в порядок. Але не все так легко і просто, як може здатися. Зміцнення волосся і нігтів - найважливіші процедури, до яких однак варто вдаватися не тільки у весняний період, а й займатися цим постійно, щоб підтримувати стан волосся і нігтів в потрібній формі, адже краса - це, в першу чергу, здоров'я. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на питанні зміцнення нігтів. Усім нам знайома така ситуація, коли нігті навесні стають особливо крихкими і ламкими, погано ростуть і дуже часто ламаються або шаруються.

Так, не дуже-то й приємно все це, адже коли один ніготь ламається, доводиться все решта нігті вкорочувати під нього, щоб дотримувався загальний естетичний зовнішній вигляд рук. Та справа не тільки в естетичному аспекті, але ще й у наявності хворобливих відчуттів і дискомфорту при ламанні нігтя. Що ж робити, як нам зміцнити наші нігтики? Про правильному догляді за нігтями навесні ми вже неодноразово розповідали в статтях: Зміцнення нігтів. Весняний догляд і не тільки ..., Догляд за руками. Поради від китайської косметики ІЗКІС, Догляд за нігтями та інші. Тому сьогодні хочу звернути вашу увагу на спосіб зміцнення нігтів за допомогою спеціального гелю.
Зміцнювальні властивості
Ламкість, розшарування, блідість нігтьової пластини, нерівна поверхня нігтів і т.д. Не варто лякатися, якщо навіть щось з цього вам більш ніж знайоме.
Зараз з такими утрудненнями нескладно впоратися - останнім часом стає все більш популярною процедура зміцнення нігтів гелем.
Якщо ви - володарка тонких і ламких нігтів, не впадайте у відчай, вихід є завжди. Якщо лікувальний лак не особливо допомагає, можна вдатися до допомоги спеціального гелю, який сприяє ущільненню самої структури нігтя, після чого йому можна надати будь-яку форму.Ефективність процедури
Суть процедури зміцнення нігтів гелем являє собою просте нанесення на ваш натуральний ніготь гелевого шару. Отже, що ж робить ця процедура?
По-перше, гель, впливаючи на ніготь, не перешкоджає його "диханню" і зростанню;
По-друге, перешкоджає подальшому руйнуванню або розшаруванню нігтя;
По-третє , зміцнення нігтів за допомогою гелю допомагає справитися в ряді випадків і з больовими відчуттями, викликаними ушкодженнями та травмами нігтя, які в минулому мали місце бути.
Суть процедури
Робиться ця процедура дуже просто: майстер, зробивши попередньо ванночку для рук, очищає шкіру омолоджуючу скрабом, потім наносить на нігті спеціальний зміцнюючий гель, після чого нігтям надається бажана форма і вони сушаться допомогою ультрафіолетової лампи. Але це ще не все - в цей момент в нігті втирають поживна олія. Так що процедура, як бачите, дуже корисна і ефективна.
Рекомендації
Для того, щоб у вас не виникло зайвих питань або проблем, думаю, варто дати кілька дуже важливих порад і рекомендацій:
1. Зміцнення нігтів гелем - процедура швидше тимчасового характеру, ніж постійна. Тому якщо ваші нігті здорові і міцні, не варто вдаватися до даної процедури. Тобто зміцнили нігтики гелем, поносили ці гелеві ногтікі, нігті прийшли в форму, все, прибрали все зайве і дали своїм натуральним нігтям трохи свободи, а в цей час радійте їх здоров'ям і красою.
2. Відновлювальні процедури не займуть у вас багато часу, зате результат не змусить себе чекати.
3. Не варто плутати зміцнення нігтів гелем з гелевим нарощуванням нігтів. Різниця тут у тому, що зміцнення нігтів гелем робиться виключно на натуральну нігтьову пластину, тому зміцнити можливо тільки ті нігті, які є. Що ж стосується гелевого нарощування нігтів, то тут якраз можна створити будь-яку довжину і будь-яку форму нігтів незалежно від того, якої форми і довжини є натуральні нігті.
Підготувала: Олена Калашникова