"Таганка, всі ночі, повні вогню ..." - сьогодні ця фраза набуває зовсім інший зміст: різнокольоровими вогнями світяться салони краси на Таганській. Це справжня Мекка для всіх, хто любить доглядати за собою, балувати своє обличчя і тіло екзотичними процедурами і ставити на собі експерименти із застосуванням новітніх апаратних методик, які обіцяють вічну юність. Стати красивою, стрункою і молодий зазивають повсюдно: салон краси на Таганській є мало не в кожному будинку!

Не дарма індустрія краси облюбувала саме цю вулицю: самий центр міста і близькість до метро роблять всі заклади, розташовані тут , зручними для відвідування - відбою від клієнтів, мабуть, немає. Зовні все виглядає вражаюче: величезні вікна, море світла, чарівні назви .. а що всередині? Зайшовши в будь-який салон краси у м.Таганская, в 99 з 100 випадків можна знайти усміхненого адміністратора - молоду, але вельми освічену дівчину приємної зовнішності. Вона розповість про процедури, які пропонує їх салон, про передові методики, які вони застосовують, і обов'язково натякне, що це саме про них недавно по ТВ відгукувалася одна з зірок шоу-бізнесу: "Так, я постійно ходжу на омолоджуючі процедури в салон краси ..


Таганська там поруч .. не пам'ятаю точну адресу .. "

На цій вулиці у всіх салонах поголовно користуються косметикою L`Oreal, Goldwell і Gehwol і не з чуток знають, що таке IAL, LPG і мезотерапія. Тут працюють косметологи з медичною освітою і манікюрниці, чий досвід роботи - не менше трьох років. Майже в будь-якому салоні краси Вам запропонують випити чашечку справжньої кави або ароматного чаю, а то і пригостять енергетичним коктейлем. Тут грає тиха музика, на столиках лежать актуальні глянцеві журнали, а на всі свої запитання Ви отримуєте докладний і розгорнуту відповідь.

Салон краси на Таганській - практично синонім слова "щастя". Щира турбота, новітні технології, доброзичлива атмосфера, вишукані інтер'єри .. Одним словом, тут виконають будь-який каприз - безумовно, за Ваші гроші. За красу і затишок треба платити: інакше де господарі салону візьмуть досвідчених майстрів, усміхненого адміністратора і фірмову косметику? Тим більше, коли салон розташований в самому центрі міста, де оренда з'їдає левову частину доходів. Зате тут Ви можете бути впевненими на сто відсотків: догляд, який Ви отримаєте, - буде найкращим.