Окуляри вже давно переросли з просто приладу для оптичної корекції зору, в стильний і модний аксесуар яким не гребують навіть люди без дефектів зору. Адже це додає солідності і додає "вчений вигляд". Навіть якщо вам необхідні очки через проблеми із зором, напевно вас це не бентежить, а навпаки, дає зайву можливість "помоднічати" і виділиться. Адже з'являються можливості для експериментів з вибором оправи і кольором стекол, а це означає, що ви з легко можете змінити імідж, що звичайним жінкам вдається не так-то легко!
Отже, ви зважилися поміняти форму і колір очок і вже встигли з'їздити в магазин і вибрати те, що вам сподобалося. Тепер потрібно дізнатися про те, який макіяж, з яким видом очок гармонує найкраще:
З окулярами виконаними в холодних кольорах, краще всього поєднується, виконаний в таких же тонах макіяж: сірий, сріблястий, бузковий, димчасто-рожевий. До оправі теплого кольору, підійдуть коричневі, персикові і трав'янисто-зелені відтінки тіней.
Шанувальницям темних і масивних оправ, можна порадити не перевантажувати обличчя косметикою - чим менше, тим краще! Ця рада ставиться як до кількості самого макіяжу, так і до його інтенсивності - колірної насиченості. По можливості уникайте кричущих, яскравих відтінків і намагайтеся акцентувати увагу на чомусь одному - або на губах, або на очах.
Еслі ж ваша оправа навпаки, витончена і тонка, то в такому випадку будуть чудово виглядати яскраві, насичені губи і акуратно підведені очі. Пам'ятайте, шкіра обличчя за скельцями окулярів здається трохи світліше. Тому не потрібно занадто висвітлюються чорні кола під очима: виберіть тональний крем або коректор на підлогу тони темніше вашої шкіри або поекспериментуйте з нанесенням навколо очей пудри більш темного відтінку.
"Мінус" або "Плюс"
При нанесенні макіяжу, не забувайте і про те, що він повинен бути різним у залежності від того, з яким знаком у вас зір - "мінус" або "плюс".При короткозорості (мінус) - очі за скельцями окулярів здаються трохи менше, тому вам необхідно їх візуальне збільшення. Найпростіший і надійний спосіб, виділення за допомогою олівця або лайнера. Якщо у вас світла шкіра, то скористайтеся коричневим або світло-сірим олівцем - підкресліть їм верхню і нижню повіку. Для смаглявої шкіри, візьміть чорний, вугільний або темно-сірий лайнер і підведіть їм повіку. Відмінно виглядають злегка завиті вгору, підфарбовані вії, вони додадуть вашому погляду якусь відкритість, а очі за "стеклами" зроблять "розкритими".
При далекозорості (плюс) - ваші окуляри, збільшують і наближають очі . Оптимальним в цій ситуації буде використання макіяжу нейтральних тонів, з мінімумом підводок. Вибираючи тіні, зупиніть свій вибір на пастельних відтінках, але не використовуйте більше двох кольорів одночасно. Наносите тіні на верхню повіку і м'яко розтушовуйте до складки, що не підтягуючи контур до скронь, а саму складку століття нічим не виділяйте. Також моно підкоригувати верхню повіку олівцем по кромці росту вій. А після цього дуже-дуже тонко підвести нижню повіку тінями і трохи підфарбувати вії.
Тепер переходимо до брів. Вони не повинні занадто сильно виділяться на загальному тлі - надто густий шар буде виглядати вульгарно. Не фарбуйте їх яскраво, підберіть відтінки близькі до кольору вашого волосся, або на півтону-тон світліше. Якихось один, два помаху щіточкою - і ви чудово виглядаєте. Лінія ваших брів повинна бути близька до ідеалу, незалежно від форми носяться очок, - вона повинна бути середньої ширини і плавно згинається.