Так як природний загар без сонця неможливий, а спекотне літнє сонце в нашій країні буває тільки влітку, багато петербуржці і петербурженки отримують бажаний загар в солярії - після кількох сеансів відвідування кабінки солярію шкіра набуває красивого натуральний відтінок засмаги, рівномірність і стійкість якого під чому буде залежати від того, яким обладнанням оснащений відвідуваний солярій, і від використовуваної косметики для засмаги. Тому перш ніж лягати або вставати під лампи для соляріїв в його кабіні, не зайвим буде запастися актуальними знаннями про засмагу в солярії і спеціальними косметичними засобами.

Які лампи для соляріїв найбільш ефективні для засмаги

Перед тим як скористатися послугою салону краси і відвідати запропоновану кабіну солярію, поцікавтеся, якими лампами оснащений солярій і як часто їх замінюють новими. Сьогодні багато європейських виробників випускають на світовий ринок високоякісні лампи для соляріїв, тому назва марки навряд чи дасть уявлення про ефективність устаткування, проте країна виробник і дата останньої заміни ламп підкажуть, чи варто йти засмагати в конкретний солярій - обладнання повинно бути імпортним та досить новим ( не старші 3-4 тижнів).

Як правильно нанести крем для засмаги в солярії

Для надійного захисту шкіри під час сеансу штучної засмаги рекомендується використовувати якісний крем для засмаги в солярії - спеціальне косметичний засіб, який збереже необхідну шкірі вологу і забезпечить інтенсивний прояв засмаги.


Крем або лосьйон для засмаги необхідно наносити тонким шаром рівномірно на все тіло, уникаючи шкіри навколо очей. Після того, як крем нанесений і окуляри для солярію надіті, можна сміливо займати кабіну і натиснути кнопку старту.

Після завершення сеансу засмаги рекомендується нанести зволожуючий крем після солярію для додаткового захисту шкіри від перегріву, втрати вологи і ознак старіння . Вдало підібраний крем після солярію не тільки забезпечить шкірі необхідне постачання корисними елементами, а й ефективно закріпить отриманий загар на довгий час.