Жіночий образ можна порівняти з найбільшим полотном живописця. Неправильно використані фарби, не до місця вжиті деталі створюють відчуття загальної дисгармонії. Тут важлива кожна дрібниця і слід пам'ятати, як і з чим що поєднується. Дуже важлива біжутерія. Зрозуміло, якщо ви носите гламурне сукню від Slonovsky і туфлі від Louis Vuitton, то вам до лиця, швидше, діамантове кольє. Але в багатьох випадках (не тільки на відпочинку, але і в робочих умовах, якщо ви, звісно, не працюєте в пафосною міжнародної компанії) грамотно підібрана біжутерія буде виглядати доречно.

Візьмемо, наприклад, сумочку. І забудемо на час про моду, яка у свій час наказувала підбирати їх під колір взуття, інше, навпаки, наполягала на необхідності руйнування цієї традиції. Природно, за кольором сумка повинна якщо не поєднуватися з якоюсь деталлю одягу, то хоча б не бути як більмо на оці - червоний баул на тлі синього пальто буде виглядати жахливо. Цікаво виглядає образ, в якому різними відтінками відгукується один і той же колір, але все ж таке рішення підійде лише певної категорії жінок - пріверженіцей класичного погляду на життя.

Зверніть увагу на розмір сумки. До гламурному образу підійдуть мініатюрні клатчі, класика тяжіє до сумок середнього розміру, а стиль кантрі, навпаки, зажадає свободи і великих габаритів.


Загалом, чим більш неформальний стиль ви обираєте, тим більшого розміру допускається носити сумку.

Але важливий не тільки зовнішній вигляд сумки, а і її вміст. Давайте не будемо дотримуватися принципу: "Жіноча сумочка - жах для злодіїв". Справжніх професіоналів залякати бардаком не вдасться, а від дрібних злодюжок ми й самі убережемо, варто лише проявити достатню пильність. Погодьтеся, адже так незручно шукати щось в сумочці, коли в неї складено все і на всі випадки життя.

Крім того, важливий і зовнішній вигляд тих речей, які у вас складені в сумці (і не думайте , що на них не звертають увагу - як раз-таки ці деталі, як щось приховане з виду, своєрідний аналог забороненого плоду, завжди викликають більш жвавий інтерес). Припустимо, гаманці. Бажано, щоб гаманець хоч приблизно відповідав за стилем сумці, інакше Ваш образ не буде виглядати цілісно. Та й гроші варто класти не зім'ятими, а дбайливо розправляти і розкладати купюри по їх гідності. Так радять фахівці із залучення грошей в життя.