Оскільки правильному видаленню макіяжу потрібно приділяти стільки часу, сил і уваги, скільки і його нанесення, необхідно знати вірну послідовність цієї процедури. Ретельне виконання таких пунктів принесе шкірі сяйво, чистоту, а також захистить від появи передчасних зморшок.

Почнемо з правил зняття макіяжу з губ. Щоб видалити залишки помади, олівця або блиску, потрібно змочити молочком або вершками серветку для зняття макіяжу і видаляти помадку від куточка губ до середини. При цьому потрібно акуратно притримувати пальцем куточок рота.

При видаленні макіяжу з очей спочатку знімаються тіні. Їх видаляють за допомогою спеціального молочка або лосьйону від перенісся до зовнішніх куточків очей. Видаляти туш слід від коріння до краю вій. Існує варіант і для більш "просунутих" - також туш можна видалити ватною паличкою від лінії росту вій до її краю. Потрібно змочити ватяну паличку в розчині для зняття макіяжу і провести по віям також, як ви наносите туш. Не можна забувати, що шкіра навколо очей дуже ніжна і тонка, тому для зняття макіяжу з очей потрібно використовувати найбільш щадні кошти.

Пудру і тональний крем слід знімати по масажних лініях від центру особи до скроневим часткам.


Ці лінії найменш розтяжні, але якщо знімати макіяж якось інакше, це може призвести до зміни овалу обличчя, ранніх зморшок і мішків під очима.

Після того, як макіяж змитий, слід умитися простою водою, протерти обличчя тоніком і нанести зволожуючий крем.

Для досягнення найкращого результату слід правильно підбирати засоби для видалення макіяжу. Багато з них містять спиртову основу, що викликає передчасне старіння і сухість шкіри. Щоб правильно вибрати засіб, потрібно уважно вивчити його склад. Краще всього, якщо ваші кошти для зняття макіяжу будуть складатися тільки з натуральних компонентів, на щастя, зараз це вже можливо. Так, інтернет-магазини, що спеціалізуються на натуральній косметиці вже сьогодні пропонують своїм покупцям різні засоби для зняття макіяжу з рослинних компонентів, наприклад, "4Fresh".

Враховуючи нинішню екологічну ситуацію в світі, ми повинні більш ретельно стежити за своїм здоров'ям, особливо за шкірою обличчя, тому що вона є завжди відкритим ділянкою, яка піддається різних забруднень.