Як вибрати зачіску на весілля? Адже багато хто навіть не уявляють, який з безлічі варіантів їм вибрати? Стільки красивих зачісок існує, але яка підійде їм? Багато дівчат вже навіть в інтернеті спробували програму для підбору зачісок, але так і не змогли відразу визначитися. За якими критеріями все-таки можна вибрати те, що їм потрібно? - Ось питання, що виникають у красунь, готових вийти заміж. Їм ні за що не можна виглядати на своєму святі гірше, ніж найпрекрасніша дівчина на Землі! Так що один лише варіант прийнятний: найкраща зачіска! І тільки краща ...

А для цього потрібно приділити увагу деяким питанням:

1) Подбайте про те, щоб ваша зачіска не вибивалася із загального стилю, то Тобто була узгоджена з сукнею, манікюром і т.д. Якщо наряд класичний, такою ж має бути і зачіска. Якщо більш сучасний і оригінальний, зачіска повинна відповідати обраному стилю.
2) Зачіска не повинна затьмарювати ваше свято. Тому зверніть увагу на те, щоб вона була міцною і міцною. Адже, погодьтеся, не дуже приємно постійно відволікатися на те, щоб щось десь поправити, упускаючи безліч цікавих моментів в ході свята, кожен з яких важливий на весіллі. Це важливо ще й тому, що, не дивлячись ні на що, виглядати наречена повинна бездоганно, навіть проходячи через "смугу весільних перешкод".
3) Зачіска повинна відповідати формі вашого обличчя. Тобто - прикривати недоліки, підкреслювати достоїнства. Таким чином, можна зробити "стрункішою" повне личко, сховавши пухкі щоки, або навпаки, округлити трохи гостре і видовжене обличчя. Відкрити благородний лоб, візуально збільшити очі, зробити форму обличчя приємніше і миліше - все це можливо за допомогою зачіски.


Ось чому їй приділяється така кількість уваги. Узгодьте свою думку з цього приводу, побажання в стилі зі думкою професіонала. Таким чином, ви отримаєте модну, цікаву зачіску, що прикрашає саме ваше обличчя і доповнює образ.
4) Подумайте про те, чи хочете ви додатково оригінально прикрасити голову, вставивши різні шпильки, інші аксесуари .. Бажаючим виглядати так, ніби королева, підійде витончена діадема. Дуже милим варіантом є живі квіти як прикраси зачіски. Також можна об'єднати їх у вінок, що виглядає по-дитячому наївно і дуже мило. Багато салонів краси зараз мають в наявності різні весільні аксесуари для зачіски, тому заздалегідь дізнайтеся чи є такі у них. Якщо ні, то купіть найрізноманітніші шпильки, шпильки, щоб майстер на місці вам порадив що краще.
5) Зробіть вибір - надзвичайно гарна зачіска без весільної фати, або трохи менш цікава, але з фатою.
6) Обов'язково звертайте увагу при виборі зачіски на думку оточуючих. Візьміть з собою маму, подругу, сестру, рушайте разом на репетицію весільної зачіски в салон і, спільно з професіоналом, вирішите, найкращий Чи це варіант для вас, або варто щось змінити.
7) Зачіска може бути самою різною - високою і чінной, простий і вишуканою, складною, з безліччю всіляких шпильок і невидимок, милою, з заплетеними у волосся квітами, вільної, грайливою, з розпущеним локонами .. Одним словом, весільні зачіски необмежені! Вибирайте те, що підходить саме ВАМ.