Ніжна, скромна, акварельний - так можна сказати про жінку-Весні. І саме так вона повинна виглядати. У неї табу на маленьке чорне плаття і червону помаду. Інакше Весна ризикує виглядати вульгарною.
У ній все тепле: волосся із золотистим відливом, шкіра теплих відтінків з рожевим рум'янцем, добре загорающая. Очі часто або блакитні, або сіро-зелені, але бувають, звичайно, і карі. Але завжди головна відмінність - теплота кольору, його світлість та прозорість.
Якщо Весна зробить ставку на максимальну природність і мінімум яскравих кольорів, буде демонструвати свою привабливість, а не косметику, вона завжди буде справляти враження самої ніжною та жіночною.
Одяг Весни повинна бути весняної - теплих і природних тонів: колір свіжої трави, квітучого лугу, ніжного неба. Їм йдуть різні відтінки жовтого, коричневого, зеленого і теплого червоного. Головне, щоб всі кольори були свіжими, натуральними і легкими і ні в якому разі не яскравими. Гамма повинна бути приглушеної і ніжною, ніякої різкості тонів і контрастів, тільки плавні гармонійні переходи з кольору в колір.
Макіяж для цветотипа Весна:
В кольорі особи Весна не повинна намагатися маскувати свої недоліки . Головне для неї - підкреслити свій чудовий колір обличчя. Тому тональні засоби повинні точно відповідати природному кольору шкіри і бути не щільними, а прозорими, кольору слонової кістки або беж. Найкраще взагалі вибрати рідкий крем, який легко розподіляється по обличчю і не залишає ефекту маски.
Влітку краще підібрати тональний крем трохи темніше, адже Весна красиво і швидко загоряє, а засмага відмінно підкреслює сяйво очей і соковитість її губ.
пудру можна використовувати в якості рум'ян: можна підкреслити вилиці восени і взимку пудрою з світловідбиваючими частинками, а влітку - бронзової із золотистим сяйвом.


Рум'яна краще використовувати рожево-персикового або кольору свіжої лососини, однак, не переборщуючи: образ повинен бути максимально природним.
Очі і брови ні в якому разі не можна підводити Весні чорним кольором і взагалі робити занадто темними. Вони будуть вкрай погано виглядати на її ніжному обличчі. Найкраще підійде коричнева туш для вій. В урочистих випадках можна використовувати кольорову туш під колір очей: блакитну, зелену, синю. Така туш чудово "освіжить" зовнішність!
Брови найкраще підводити м'яким коричневим олівцем дрібними штрихами, немов вимальовуючи волоски. Добре підійде маскує олівець - кайал. Він затемнити брови, не надто їх акцентуючи.
Тіні на очах теж повинні бути найлегших акварельних тонів: ніяких яскравих плям і ліній на століттях. Якщо раптом колір вийшов насиченим, можна "розбавити" його прозорою пудрою або видалити зайве аплікатором.
Весні особливо йдуть тіні зеленого і ніжно-блакитного кольорів, а золота іскорка "пожвавить" погляд.
Красиво на обличчі Весни буде виглядати такий макіяж: по нижньому століттю провести білу лінію від внутрішнього куточка до зовнішнього, в той час як і кольорова лінія повинна пройти по верхньому століттю, у самих коренів вій.
Губи у Весни повинні бути дуже легкі і м'які. Кольори помади повинні бути прозорі: блідо-рожевий, кораловий, лосось. При цьому ні до чого користуватися олівцем для губ, щоб не підкреслювати різкими лініями обриси губ, які повинні бути м'якими. Можна замість помади користуватися блиском для губ: безбарвним або ніжно-рожевим.
Головне правило макіяжу жінки-Весни: "Краще менше, ніж більше".