Яка жінка не мріє про красивих, бездонних очах, в яких з легкістю може потонути будь-який чоловік? На що ми тільки не йдемо, щоб підкреслити їх виразність, скільки для цього коштів винайдено: лінзи, різноманітні тіні, олівці, підводки, туші, останнім часом особливо модним стало наклеювання і нарощування вій.

Це все косметичні кошти, а є й хірургічні способи створення гарних очей. Наприклад, блефаропластика. За допомогою неї можна зробити пластичну операцію на повіках, так покращиться їх зовнішніх вигляд, підтягнеться шкіра, зникнути дрібні зморшки, звані "гусячими лапками". Крім того, вдаючись до цієї операції, можна усунути і неестетичні мішки і круги під очима, таким чином, поліпшується зовнішній вигляд очей. Так як блефаропластика є серйозним втручанням, то перед нею необхідно пройти ретельне обстеження. Зняття швів після операції відбувається через чотири або п'ять діб, весь цей час рекомендується перебувати під наглядом досвідченого лікаря. Якщо ви зважилися на здійснення даної операції, найкраще провести власне розслідування, з'ясувавши, в якій клініці це роблять найкраще. Пам'ятайте, один невдалий випадок не спокутує десять вдалих.

Також багато жінок сьогодні стурбовані своєю фігурою, підтримуючи її тонус.


Треба сказати, що навіть зайву вагу сьогодні не є проблемою, так як існують найрізноманітніші дієти і види спорту, за допомогою яких можна привести себе в бажану форму. Однак того ж не можна сказати про груди. Не секрет, що багато незадоволені розміром або формою своїх грудей, бажаючи надати їй більший обсяг. Адже у когось груди можуть бути не великий від природи, а хтось міг втратити обсяг і форми внаслідок пологів або просто з плином часу. Тому великою популярністю користується мамопластика, що дозволяє збільшити груди, зробити її більш пружною або надавши їй бажану форму. За допомогою даної операції можна також усунути будь-які косметичні дефекти грудей. Сьогодні професіоналізм лікарів-хірургів і наявність якісного обладнання не залишає сумнівів, тому найголовніше - це зважитися на такий крок, адже він може змінити все життя.

Є ще маса різних способів, до яких вдаються жінки в гонитві за молодістю і красою. Важливо тільки до всього підходити з розумом, діючи без фанатизму, інакше це може призвести до серйозних несприятливих наслідків, які складно буде виправити.