Що з чим поєднується, як підібрати кольори, яку гаму вибрати? Питання це особливо актуальне напередодні свят. Пропонуємо кілька варіантів макіяжу, а на їх базі ви можете пофантазувати самі.
Взагалі-то, в макіяжі дуже велику роль грає мода. Безумовно, буває макіяж на всі часи. Наприклад, діловий, класичний макіяж або романтичний. Але завжди бувають якісь модні кольори в макіяжі, в моді буває та чи інша манера малювати стрілки (згадайте 60-70-ті роки), то в моду входять вищипані брови, то, навпаки, природні, губи в моді то бантиком, то пухкі .. І таких прикладів дуже багато. Що головне треба пам'ятати, незважаючи на тенденції моди?
Величезне значення в макіяжі грає колір. Тіні для повік, рум'яна, помада можуть бути в холодній гамі: сірі, бузкові, сині, голубі, фіолетові - і в теплій: золоті, персикові, ніжно-рожеві.
"Холодні" кольори створюють чисто візуальне відчуття глибини погляду. "Теплі" кольори створюють ілюзію рельєфності. Червоний і зелений - це перехідні кольору. Вони можуть бути то холодними, то теплими, залежно від того, які кольори їх оточують. Наприклад, червоний поруч з бузковим або фіолетовим здається більш теплим, ніж у сусідстві з жовтим і помаранчевим. Зелений в оточенні жовтого холодніше, ніж поруч з фіолетовим.
В принципі, можна в макіяжі комбінувати теплу і холодну гаму, але, якщо ви не впевнені, що з чим поєднується, робіть макіяж в якійсь одній гамі, або теплою, або холодної, так ви точно не помилитеся. Не забувайте, що кольори, використовувані в макіяжі, повинні відповідати вашому колірному типу і підходити до одягу.
Ось приклади деяких безпомилкових поєднань кольорів. У кожному випадку ми візьмемо два тони тіней, рум'яна і помаду.


У всіх випадках більш темні тіні наносяться на зовнішній кут ока, а світліші - на внутрішній.
1. Світла холодна гама. Виберіть тіні для очей дуже світлого рожево-лілуватого кольору (він повинен виглядати "холодним") і темно-сірого (але не чорного). Рожеві рум'яна (тон повинен бути "холоднуватим") і холодна попелясто-рожева помада.
2. Середня холодна гама. Беремо тіні темного попелясто-рожевого кольору і дуже темні сіро-сині тіні. Рум'яна повинні бути кольору сухої червоної троянди. Помаду вибираємо темну рожево-сливову.
3. Темна холодна гама. Беремо бузкові і темно-лілові тіні. Рум'яна кольору сухої троянди і червоно-бордову помаду.
4. Світла тепла гама. Вибираємо дуже світлі тіні і сіро-коричневі тіні, рум'яна коричнево-рожевого тону і золотисту помаду.
5. Середня тепла гамма. Беремо дуже світлі тіні персикового кольору і темні золотисто-коричневі тіні, рожево-коричневі рум'яна і світло-коричневу помаду.
6. Темна тепла гамма. Нам потрібні дуже світлі тіні персикового кольору і тіні болотного кольору, коричневі рум'яна і "тепла" коричнева помада.
7. Можна вибрати нейтральну гаму. Для цього скористаємося дуже світлими, майже білими тінями і тінями чорного кольору, коричнево-рожевими рум'янами і світло-коричневої помадою.
Колір для макіяжу очей можна вибирати, спираючись на колір їх райдужної оболонки. На нижню повіку нанесіть тоненьким пензликом тіні, колір яких відповідає кольору вашої райдужної оболонки, так ви підкреслите очі.
Ось такі рекомендації. Вибирайте ту колірну гамму, яка вам підходить, і ви завжди будете чарівні.