Тим жінкам, які воліють робити модний і вишуканий манікюр, буде дуже цікаво дізнатися про появу ще одного напрямку, яке сталося в країнах Європи в 2011 році. На ринку з'явилися нові лаки для нігтів, які отримали назву Кракелюрний. Майстри манікюру негайно почали використовувати його для нових експериментів.

Родоначальником цього напрямку вважається один із стилів живопису: ненатуральне состаріваніє з використанням кракелюрного лаку, який формує сітку тріщин на нігтьової пластини. Всім відомо, що вінтаж залишається популярним вже протягом кількох років, і мода на "старовинний ефект" прийшла і в нейл-арт. У продажу тепер можна зустріти велику кількість різних кракелюрних лаків для нігтів.

Наприклад, дуже популярними практично відразу стали малюнки, які імітують шкіру крокодила або змії. З'явилася можливість розписувати нігті під гжель або старовинний фарфор. Крім цього, існує безліч інших цікавих варіантів, тому що на ринку представлено дуже багато різноманітних кракелюрових лаків, що дає величезний простір для вашої фантазії. Залежно від лаку ви зможете отримувати дуже різні фактури. Це також стосується колірних варіантів, яких існує дуже багато.

Так як лаки, що мають ефект розтріскування, зараз доступні практично всюди (їх вартість є порівняно невисокою), то ті жінки, яким подобається красивий манікюр, мають можливість навчитися новою методикою нейл-арту в домашніх умовах. Виконати такий манікюр своїми силами досить просто!

Спершу потрібно видалити з нігтьової пластини надлишки жиру, для чого використовується рідина для зняття лаку. Після цього наноситься основа під лак, а потім - основний колір. Саме даний колір буде потім проглядатися з-під з'явилися тріщин, з цієї причини вибирати його потрібно дуже ретельно.


Якщо вам потрібно домогтися дуже виразного результату (щоб тріщинки мали дуже помітний і опуклий вигляд), необхідно зупинитися свій вибір на основному лаку контрастного кольору. Якщо ж вам подобається непомітний, ніжний манікюр, бажано вибирати ті кольори, які будуть гармонійно поєднуватися один з одним.

Після нанесення базового шару необхідно почекати, щоб він встиг добре висохнути. Лише потім можна починати наносити кракелюрний лак. Спершу наносимо цей лак невеликим шаром і чекаємо, поки він підсихає. У процесі висихання ви будете спостерігати появу "тріщинок" на нігті, між якими буде проглядатися базовий лак. Невеликий шар лаку зможе створити сітку дрібних тріщин, а за допомогою нанесення товстого шару можна отримати тріщини, які стануть більш скульптурними. Для того щоб зрозуміти, який саме ефект підходить вам найкраще, можна спробувати "пограти" з різними верствами.

Зверху такі тріщинки бажано покрити лаком-блиском або закріплює лаком. Завдяки цьому манікюр буде збережений на більш тривалий період часу, а лак-блиск зможе надати цьому малюнку сяйво, оскільки всі Кракелюрний лаки мають тільки матові відтінки.

Необхідно розуміти, що в наш час компанії, що займають виробництвом кракелюрних лаків , пропонують не лише різні кольори, але також відрізняються характеристики: деякі лаки дають менше тріщин, інші більше; може відрізнятися також розмір тріщин. З цієї причини бажано купити кілька різних лаків, щоб отримати можливість добре з ними поекспериментувати. Ці лаки допоможуть вам зробити оригінальний і стильний нейл-арт без необхідності відвідування манікюрного салону.