У сьогоднішній статті ми будемо вчитися підбирати ідеальну форму брів для конкретного типу особи, а також встановимо, як розрахувати найбільш підходящу форму брови.
Який вид повинні мати доглянуті, гарні брови? Вони є досить витонченими, довгими, трохи піднятими, їх форма дуже акуратна. Правильної вважають таку форму брів: найбільш широка частина розташована біля внутрішнього куточка ока. Потім, від верхньої точки вигину, відбувається звуження брів, проте вони звужуються поступово, а не різко. Як орієнтир для додання найбільш придатної форми можна використовувати контур надбрівної дуги, що знаходиться прямо над очної западиною, трохи нижче самих брів.
Під час вибору найбільш підходящою форми брів необхідно звертати увагу не лише на надбрівні дуги, але також враховувати форму обличчя. Окремі майстри кажуть, що саме особа повинна надавати головний вплив на вибір форми брови.
Багато хто вважає, що оптимальною формою брів для круглого особи є зламана, з підйомом достатньої висоти, а також акуратним кінчиком. Однак не рекомендується робити надмірно гострий злам брови, оскільки він буде лише зосереджувати увагу на округлості жіночого обличчя. Не варто робити круглі за формою брови, які будуть повторювати обриси обличчя.
Якщо ви володієте особою овальної/довгастої форми, то оптимальними бровами стануть горизонтальні або прямі. Підійдуть також злегка закруглені брови, які розташовані на певній відстані від перенісся. Не радять робити форми брів, що мають високу дугу.
Якщо ваше обличчя має трикутну форму, стилісти рекомендують трохи підняті вигнуті брови, довжина яких повинна бути середньої. Небажаними є прямі брови.
Для власниць квадратного особи радять робити довгі брови, які повинні бути піднятими вгору.


Необхідно щоб брови були дугоподібними зігнутими. Тонкі брови вкрай не рекомендовані.
Якщо ви маєте намір змінити форми власних брів, необхідно пам'ятати про те, що коректувати форму брів слід за допомогою вищипування непотрібних волосків тільки по нижній лінії брови. Майстри радять не змінювати верхню лінію, так як фолікули волосків, розташованих вгорі, є більш активними і великими, в результаті чого у разі видалення волоса їх буде видно, що не дуже добре.
Для вибору найбільш придатної форми брів потрібно виконати деякі маніпуляції . Спочатку слід взяти олівець і з'єднати за допомогою нього точку біля внутрішнього куточка ока і точку біля крила носа. Найбільш відповідною точкою для початку брови буде та, що розташована в місці перетину брови з олівцем. Необхідно видалити волоски, розташовані за межами даної точки біля перенісся.
Після цього потрібно вибрати найбільш високу точку. Необхідно щоб олівець визначав вертикальну лінію, яка проходить через зовнішню кордон райдужної очної оболонки. У місці перетину олівця з бровою, треба відзначити точку, яку і слід використовувати в якості найбільш високою точки лінії брови. Брова повинна підніматися до неї, не змінюючи свою ширину, а після неї - повільно опускатися і звужуватися до скроні.
Щоб встановити місце закінчення брови, потрібно приставити до крила носа олівець і направити його до брови через зовнішній кут ока. Потрібно вискубати всі волоски, які розташовані за даною точкою, тому що лінія брови не виходить за неї. Нижню лінію слід підкоригувати таким чином, щоб простежувалося її плавне звуження до скроні.