Кораловий пілінг відмінно справляється з цими завданнями. Нехай він і відносно новий вид пілінгу, але тим не менш дуже ефективний. Техніка коралового пілінгу полягає в механічному відлущуванні шкіри. Склад коралового пілінгу на 100% натуральний. У нього входять коралова крихта, ефірні олії, солі Мертвого моря, рослинні екстракти трав. При нанесенні даної суміші на обличчя, відчуття можуть бути самими різними - все залежить від чутливості шкіри клієнта. Можливо, ви практично нічого не відчуєте або ж відчуєте різке поколювання в деяких областях особи.
Кораловий пілінг і схема процедури
Курс коралового пілінгу косметологом в косметологічних центрах Челябінська призначається індивідуально, виходячи з типу і чутливості шкіри. Робота здійснюється за загальною схемою, представленої нижче.
Коралова крихта, немов дрібні голочки, в процесі втирання впивається в клітини шкіри і залишається там деякий час, притягаючи зсередини омертвілі частинки; після чого вона сходить з обличчя, забираючи їх з собою. Шкіра оновлюється і стягується. Протягом трьох днів протипоказане нанесення косметики (природно, не рахуючи очей і губ) і умивання особи водою (косметолог сам випише вам необхідні кошти для оброблення шкіри обличчя). Далі спостерігається почервоніння шкіри і її відлущування: стара з прищиками замінюється молодою і здоровою.
Кораловий пілінг сприяє вирівнюванню кольору обличчя, видалення пігментних плям, вугрів, постакне, чорних крапок, рубців, зморшок.


Шкіра насичується мінералами, рослинними кислотами, мікроелементами та протеїнами. Завдяки натуральному складу коралового пілінгу на шкірі не з'являться почервоніння, запалення, висипання - тобто ніяких алергічних реакцій.
Кораловий пілінг і обережність після процедури:
° відвідувати солярій і загоряти протягом місяця;
° відвідувати лазню/сауну, піддавати шкіру термальним впливів протягом 1- 2 тижнів;
° вмивати обличчя водою;
° користуватися кремами/зволожуючими засобами, які вам не прописав косметолог;
° самостійно видаляти шкіру при лущенні (вона повинна сходити природно, без стороннього втручання!)
Кораловий пілінг не вимагає багато грошей і певного сезону. Це прекрасний замінник такої процедури як фотоомолженіе. Його можна виконати в будь-який час року, витративши на все про все кілька днів. Але ефект від даної процедури буде коштувати витраченого часу і грошей. Найкраще йти в салон краси Челябінська у вільну тиждень від роботи та навчання, щоб цілком зайнятися курсом оздоровлення шкіри. Якщо ж обставини цього не дозволяють, то жіночий журнал радить, для походу в салон підійде в четвер. Так як в перший день після пілінгу (у нашому випадку в п'ятницю) піти на роботу буде терпимо: явного почервоніння або відлущування спостерігатися не буде. А вже у вихідні ви зможете присвятити себе своєму обличчю.