Багато дорослі і діти, які вранці швидко збираються на роботу, в школу, в інших справах, віддають перевагу такій їжі, як сухі сніданки. Саме про них йтиметься в сьогоднішній публікації. Яскраві рекламні пропозиції на сторінках всесвітньої мережі і по телевізору запевняють в тому, що такі сніданки є дуже корисними, мають приємний смак і готуються дуже швидко і легко. Хоча простота приготування насправді являє собою одне з переваг такої їжі, то користь сухих сніданків можна назвати сумнівною. Чи можна давати школярам ці популярні сьогодні продукти? Чи справді можна тримати форму за допомогою сухих сніданків?

Сухі сніданки беруть свій початок у 19-му сторіччі. Їх батьківщиною вважають Америку, де почали виробляти пресовані висівки, які не містили добавок. Цю їжу було досить важко назвати дуже смачною, однак вона була недорогою і корисною. З часом методи приготування пластівців почали вдосконалюватися, і в наш час сухі сніданки виглядають, як зернові пластівці, мюслі, які продаються вже в готовому вигляді, а також особливі снеки.

Мюслі, тобто суміші зерна з добавками, виготовляються за допомогою додавання до звичайних пластівцям різних висушених шматочків ягід, фруктів, добавок меду, шоколаду, джему або горіхів. Снеки - це різні кульки, подушечки, палички, а також інші вироби зі злаків - кукурудзяні, вівсяні, рисові або житні. Вони часто готуються під високим тиском на пару, завдяки чому кількість вітамінів і мінеральних речовин в них є максимальним.

Але нерідко сухі сніданки обробляються іншими методами. Їх можуть обсмажувати в маслі, підсушувати, робити з них борошно або обробляти іншим методом. Це впливає на склад, якість, а також калорійність продукту, а відповідно і на кінцевій користь страви для людського організму. У наші метушливі часи, коли ні в кого немає часу на приготування нормального сніданку або варіння каші, корисним буде принаймні такий швидкий сніданок.


Адже відсутність сніданку або іншого прийому їжі набагато гірше, ніж вживання таких продуктів. Особливо це актуально для дітей, яким не подобається їсти в шкільній їдальні, або тих, які не хочуть витрачати кошти, що були отримані від батьків "на харчування".

Готові сніданки набагато більше подобаються дітям в порівнянні з кашами, оскільки вони мають гарний вигляд, а також є більш смачними, оскільки містять чимало різних добавок. Більшість дітей з величезним задоволенням снідають такими продуктами.

Солодкі пластівці з добавками (цукор, мед, шоколад) і молоком мають чимало калорій, однак можуть забезпечити почуття насиченості протягом ранкових годин, завдяки чому ви не будете відчувати голоду до наступного прийому їжі. Якщо порівняти сухі сніданки зі звичайним сніданком багатьох людей у вигляді бутербродів, вони приносять набагато більше користі. Приготування даних страв не займає багато часу і зайнятися приготуванням сніданку під силу навіть дитині дошкільного віку. Необхідно лише насипати трохи продукту в ємність і залити йогуртом, молоком або кефіром.

Виробники нерідко говорять про те, що мюслі є низькокалорійними продуктами, що також стосується швидких каш і сухих сніданків. Крім цього, вони повідомляють, що їхні продукти містять багато мінералів, вітамінів, заліза, йоду, кальцію, а також інших корисних елементів. Вплив пара і преса в дійсності не знищують мінеральні речовини і вітаміни, які містяться в злаках. У зв'язку з цим пропарені пластівці насправді приносять користь по причині того, що містять клітковину. Але в разі додавання патоки, цукру, шоколаду і меду, обсмаження на гідрогенізовані або рослинному маслі, калорійність страви серйозно підвищується, що потрібно обов'язково враховувати.